. Запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANT | ХОРИВАГРОТЕХ

Запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANT

Запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANT

Запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANTВам терміново потрібно придбати запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANT? Жнива вже розпочалися, а Ваш прес потребує негайного ремонту? Тоді ви звернули по адресу, адже ХоривАгроТех постачає запчастини до пресів в Україну.

У нас можна купити все необхідне до пресів Клаас Домінант: гайки і болти, кріплення, шестерні, вали, зірочки, шестерні, ролики, в’язальні апарати та деталі до них, тримачі голок, самі ж голки, шпагат, ланцюги, пружини, фари, шини, ремені і інше.

Один із наших каталогів запчастин до пресів Клаас http://texmakagro.in.ua/press-podborshhiki/claas-press-podborschiki/ де можна вибрати все основне, що найчастіше замовляють в сезон жнив.

Магазин ХоривАгроТех потурбувався, щоб Ви змогли замовити деталі щоденно. Тому ми зробили так, щоб наш графік роботи був 24/7. І ви із легкістю могли надсилати нам запити по вайберу 066-843-05-77 або по телеграму, що теж є на вказаному номері телефону.

Телефонуйте або пишіть – допоможемо із радістю!

Всі запчастини прес-підбирача CLAAS DOMINANT постачаються «на пряму» – тому будьте певні, при замовленні Ви не переплачуєте за зайві руки «переупщиків».