. Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30: ножі, коси, пальці...

Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30

Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30

Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30Замовити і купити запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 в Україні можна разом із магазином ХоривАгроТех. Він працює цілодобово та має в наявності на складі велику кількість розхідних матеріалів до зернозбиральних міні комбайнів: фільтри паливні і масляні, повітряні і гідравлічні, втулки грохота, підшипники, корпуси до підшипників, сегменти, півосі і інше.

Зверніть увагу! В електронному каталозі запчастин для комбайнів Клаас Компакт, що розташований на сайті ХоривАгроТех, Ви можете замовити вибраний товар і отримати доставкою в Ваш населений пункт України. Для зв’язку можете користуватись вайбером і телеграмом за номером (066)-843-05-77.

Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 в Україні: ремені, транспортери, елеватори, коси, сегменти тощо

В магазині ХоривАгроТех можна придбати такі запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30: коси до жатки, ножі або сегменти до коси, водяні помпи, сальники, ремкомплекти до гідроциліндру підйому жатки, варіатора ходу, молотильного барабану, бичі, головки, скребки до елеваторів, транспортери похилої камери, зірочки транспортерні і елеваторні, підшипники соломотряса, вали, тросики, півосі та інше.

Мати власного дистриб’ютора запчастин Клаас – це досить вигідно і зручно. Особливо це актуально, коли сезон жнив, а комбайн в полі потребує термінового ремонту. Ось тоді дуже зручно зателефонувати кваліфікованому менеджеру і замовити необхідні зірочки чи ланцюг до елеватора.

Також Ви можете перейти до каталогу запчастин для комбайнів Claas Compact, де можна переглянути всі дані щодо розмірів деталей, їхньої ціни та наявності на складі в Україні.

Запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 та до двигунів: водяні помпи, прокладки ГБЦ, сальники, поршні, кільця, паливні насоси та інше

У випадку, коли Вам потрібні запчастини комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 до двигунів, то це не проблема. Ми підготували Вам весь перелік запасних частин, що допоможуть відремонтувати Ваш дизельний двигун: поршнекомплекти, набори прокладок до моторів, гільзи і ущільнення, сальники, набивка до валу, поршневі кільця і пальці, водяні і паливні насоси.

Ми створили окремий розділ для запчастин до двигунів, де можна підібрати будь який сальник чи поршень по розмірам, а також по моделі техніки. Там також вказана ціна, виробник і інша, корисна для Вас інформація.