. Запчастини Клаас. Запчастини до техніки Claas в Україні: нові і вживані

Запчастини Клаас. Запчастини до техніки Claas в Україні

Запчастини Клаас

Запчастини КлаасЗапчастини Клаас потрібно купувати в нашому магазині khorivagroteh.in.ua, адже це можливість купити їх вчасно і за доступну ціну.

Наш магазин ХАТ має свій склад, що розташований в Україні, а це можливість надіслати Вам посилку швидко і робити це щоденно.

Великий вибір товару в одному магазині, це можливість купувати запчастини до техніки Claas всіх напрямків: зернозбиральних і кормозбиральних, а також до міні комбайнів, до пресів підбирачів, тракторів, до двигунів цієї техніки. Більшість продукції виготовлено в Німеччині, а також в інших країнах Європи. Кожна деталь промаркована і має свій каталоговий номер.

Запчастини до комбайнів Клаас, Claas

В магазині можна купити нові і бувші у вжитку, тобто бв, запчастини Клаас до комбайнів таких моделей: Matador, Gigant, Mercator (50, 60), Dominator (76, 86, 96, 106, 68, 48, 88, 98, 88VX, 98VX, 130, 140, 56, 108, 105, 100, 58), Protector, Commandor (112CS, 114CS, 115CS), Mega (203 II, 204 II, 204, 202, 202 II, 203, 204, 208, 218), Senator, Compact (20, 25, 30), Mercur, Jaguar, Orbis, Columbus, Lexion, Medion (310, 330, 320), Comet, Europe і до інших модифікацій комбайнів.

До комбайнів Claas можна придбати: ремені, троси, підшипники, кріплення, планки, вали, шестерні, датчики, втулки, корпуси, захисти, бичі, варіатори і шківи до них, ланцюги, ножі, головки, коси в зборі і сегменти до них, редуктори, деталі до жатки, соломотрясу, грохоту, а також елеватори зерна, колосові, транспортери похилої камери.

Ознайомитись із електронним каталогом можна тут: http://texmakagro.in.ua/kombajny/claas-kombajny/

Запчастини до пресів підбирачів Клаас

Купуй всі необхідні запчастини Клаас до пресів підбирачів (рулонних і тюкових): голки, в’язальні апарати, пальці-крокодильчики, втулки, шпагат, ланцюги, зірочки, планки, поршні, ролики, ремені і багато іншого.

У нас продаються запчастини до таких поширених в Україні пресів підбирачів Claas: Markant 40, 50, 51, 50S, 45, 52, 55, 60, 65, 41, 55, Compact 460, HD460, 410, Dominant, Quadrant 1200, Columbus, Magnum і т.д. Є великий вибір оригінальних деталей, у тому числі і фірмові аналоги. Всі деталі мають сертифікат якості.

Вибрати потрібні деталі до пресів підбирачів можна тут: http://agrocrop.in.ua/zapchasty-dlia-press-podborschykov/claas-press-podborschiki/

Запчастини до техніки Claas із доставкою по Україні

Щоб швидко замовити запчастини Клаас для комбайнів чи іншої техніки, потрібно знайти каталоговий номер. Немає такого номера? Тоді радимо придбати у нашому магазині універсальний каталог, що допоможе власниками підбирати потрібні запасні частини швидко. Погано тільки те, що ці каталоги ще не перекладено на українську. Вся інформація в них наведена польською мовою, адже їх створили наші партнери із Польщі. В найближчий час ми плануємо їх перевести на українську і російську мови.

У випадку, коли номер за каталогом відсутній, сфотографуйте деталь і надішліть нам її по вайберу: (098) 838-53-32 (066) 843-05-77. На цих номерах є також і телеграм. Вкажіть додатково модель комбайну.

За наданою Вам інформацією, ми із радістю підберемо Вам все необхідне! Раді допомагати нашим фермерам.

Запчастини Клаас: широкий асортимент в одному магазині від німецького виробника

Телефонуй і замовляй, а вже все інше – це наші обов’язки! Ми робимо Ваше життя зручним і комфортним, а Вашу працю в українському полі максимально успішною. Наш каталог запчастин Клаас постійно оновлюється і поповнюється новими виробами, що дає змогу постачати запчастини до комбайнів, тракторів, а також і до двигунів.

У нас є великий вибір товару, що є постійно на складі магазину: прокладки, водяні помпи, ланцюги, ремонтні комплекти, коси до жаток, поршні, вкладиші, паливні і масляні насоси, фільтри, а також дуже багато іншого.

Відвідайте http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/ електронний каталог запчастин Claas і додайте потрібний товар в свій кошик. Обробка замовлень відбувається миттєво. Працюємо щодення, без вихідних.