. Запчастини двигунів FORD 456 (Ford/New Holland 456)

Запчастини двигунів FORD 456 (Ford/New Holland 456)

Запчастини двигунів FORD 456

Запчастини двигунів FORD 456Запчастини двигунів FORD 456 частіше за все потрібні власникам комбайнів, екскаваторів, навантажувачів марки Ford/New Holland. Хоча, безумовно, цей двигун може використовуватися і на іншій сільськогосподарській, будівельній чи промисловій техніці.

В Україні техніка FORD NEW HOLLAND користується неабиякою повагою і авторитетом серед фермерів і працівників аграрних компаній. Надійна, перевірена часом та добре експлуатується в наших природній умовах.

Але бувають випадки, коли двигуни потребують капітального ремонту. Частіше за все для заміни потрібні такі деталі: прокладка головки блока циліндрів або повний комплект прокладок двигуна, вкладиші корінні і шатунні, номінальні або ремонтні, форсунки, кільця до поршнів, шатуни, сальники, поршні, гільзи, а також інше.

У нашому магазині ХОРИВАГРОТЕХ, що досить добре себе зарекомендував в Україні, можна придбати ці всі запчастини двигунів FORD 456 до комбайнів NEW HOLLAND TR87, TR88, TR89, TR98, TR99, TR87, тракторів  та іншої техніки.

Перейти в каталог запчастин до таких двигунів FORD 456 можна тут.

Запчастини двигунів FORD 456 за каталоговими номерами, кращих брендів із доставкою по Україні

Запчастини двигунів FORD 456 (Ford/New Holland 456), що пропонує наш магазин, це товар кращої якості і вищого ґатунку. У нас тільки виробники відомих країн: Великобританія, Іспанія, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Італія та інші.

Якщо на Ваших деталях є номери, то вкажіть нам їх і ми зможемо Вам підібрати все точно за каталогом. Якщо немає таких номерів, то надайте нам параметри двигуна: з турбіною чи без, а також інші корисні дані.

Доставка всіх запчастин складатиме 3-7 днів до України. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою. Аванс для замовлення складає 10% або 50%, хоча покупець може розрахуватися і повністю.