. Запчастини до сільгосптехніки: пресів-підбирачів, комбайнів, тракторів

Запчастини до сільгосптехніки: пресів-підбирачів, комбайнів, тракторів

Запчастини до сільгосптехніки пресів-підбирачів, комбайнів, тракторів

Запчастини до сільгосптехніки пресів-підбирачів, комбайнів, тракторівВ будь яку пору року потрібно готувати техніку до жнив. А для цього потрібна завчасно купувати запчастини до сільгосптехніки: пресів-підбирачів, комбайнів, тракторів. І не важливо, якого імпортного бренду Ваша техніка, магазин ХоривАгроТех допоможе Вам підібрати потрібну деталь.

Ми створили нашу компанію перш за все для того, щоб аграрний бізнес процвітав. Щоб кожен малий і середній фермер мав змогу відремонтувати свою техніку. Йому не обов’язково їхати до офіційного дилера, достатньо зателефонувати нам. Ми підберемо оригінальну або фірмову деталь. Тільки вища якість товару. У нас можна замовити запчастини до техніки: Fendt, Valmet, Claas, Sampo, Dronninborg, Laverda, Fiatagri, Case, Ford, Mc Cormic, Landini, Deutz Fahr, Perkins, MWM, Liebherr, Volvo, Fortschritt, Bizon, New Holland, Massey Ferguson, CAT, Cummins, John Deere, David Brown, Same, Rota, Ama, Welger, Krone та іншої.

Запчастини до сільгосптехніки: нові і вживані

Ми пропонуємо запчастини до сільгосптехніки: нові і вживані. Ми добре розуміємо, що не завжди є можливість придбати нові деталі, а ремонт проводити потрібно обов’язково. Що робити? Ми допоможемо підібрати Вам вживані або «бу» деталі. Багато таких запчастин у нас купують до комбайнів, у тому числі до двигунів навантажувачів і тракторів.

Склад компанії ХоривАгроТех укомплектований всім необхідним. Великий вибір всіх транспортерів і елеваторів до пресів-підбирачів, комбайнів зернозбиральних і кормозбиральних. Транспортери похилої камери, зернові і колосові елеватори, привідні ланцюги жатки, однорядні та багаторядні – це все є на нашому складі. Ремені, підшипники, бичі молотильних барабанів, шнеки, бензонасоси, водяні помпи, набори прокладок та інше завжди присутнє в нашому магазині.

Купити або замовити запчастини до сільгосптехніки в Україні

Купити або замовити запчастини до сільгосптехніки в Україні дуже просто. В останній час це стало ще й заощадливо, адже тепер в цьому допомагаємо ми. Ніяких додаткових «рук»! Тільки прямі поставки від виробника.

Дивіться наші каталоги agrocrop.in.ua або texmakagro.in.ua і замовляйте необхідне. Товар доставляємо до України щотижня. Терміновість гарантована. Якщо потрібна запчастина до комбайна чи трактора є на нашому складі, то вона поїде до Вашого поштового відділення ще в день замовлення.

Немає каталогового номера Вашої запчастини? Підготуйте фото і надішліть її нам по вайберу, що вказаний в шапці сайту. Також є телеграм і пошта. Ми працюємо щоденно. Допомагати Вам – це наше головне завдання!