. Запчастини до навантажувачів Merlo - запчастини до техніки Мерло - HorivAgroTeh

Запчастини до навантажувачів Merlo – запчастини до техніки Мерло

merlo

merloЗапчастини до навантажувачів Merlo, що засновано в Кунео, Італії, постачаються на склад магазину http://ru.khorivagroteh.in.ua/ і продаються нашим покупцям. Сьогодні нашими клієнтами є підприємці, пересічні громадяни, будівельні і аграрні компанії, що активно використовують італійську техніку Мерло в Україні.

Поламалася гідравліка? Не працює двигун? Потрібен паливний чи водяний насос? Двигун потребує капітального ремонту із заміною вкладишів, поршнів, прокладок, кілець та іншого? Тоді ці всі запчастини до екскаваторів-навантажувачів Merlo можна замовити у нас. Оплату можна здійснити у будь якій формі.

Купуйте нові і бу запчастини і отримуйте замовлення протягом 3-10 днів у будь яке місто України. Відправляємо прямісінько із нашого складу, що в Волиньській області. Проводимо також зустрічі щодо поставок в офісі м. Києва, на Подолі. Чекаємо на Вашу заявку.

Запчастини для всього модельного ряду. Купуйте запчастини Merlo наступних моделей P 25.6, Merlo P 28.8 L, P 28.8 L Plus, P 28.8 Plus, P 28.8 Top, P 32.6 L, P 32.6 L Plus, P 32.6 Plus, P 32.6 Top, P 40.16 KS, Panoramic 25.6 L, Roto 38.16, Roto 45.21 MCSS в Україні. Поставки щотижня. Швидкість доставок і якість товару – основа роботи магазину ХАТ. Більше подробиць http://ru.khorivagroteh.in.ua/kontaktyi/