Запчастини

Запчастини до сільськогосподарської техніки

Запчастини до сільськогосподарської техніки імпортного виробництва високої якості за доступними цінами Ви можете придбати в нашій компанії ХоривАгроТех. Вся продукція проходить обстеження та випробовування, тому ми можемо чітко сказати, що наші запчастини найкращі.

На сайті Ви знайдете запропоновані до продажу запасні частини до імпортної техніки, які представлені в неповних орієнтовних каталогах. Якщо Вас цікавить той чи інший товар: ремінь, зірочка, ланцюг – зв’яжіться з нами та проконсультуйтесь – ми підберемо для Вас за моделлю та ціною потрібний Вам виріб.

Запчастини до комбайнів

У нас можна придбати запчастини до таких марок комбайнів: CASE, CLAAS, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, ABROS, BIZON, BRAUD, CHALLENGER, DEUTZ, DEUTZ FAHR, DRONNINGBORG, EPPLE MOBIL, FENDT, FORTSCHRITT, GLEANER, KRONE, LAVERDA, SAMPO, VOLVO та інших.

Для більш детального ознайомлення із запчастинами до комбайнів, перейдіть за цим посиланням http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-kombajnov/. В кталозі запчастин до комбайнів ви знайдете найбільш поширені деталі та компоненти.

Всі запчастини є в оригіналі, а також в фірмових копіях європейських виробників. У нас можна придбати наступні ізапчастини до комбайнів:шестерні, зірочки, вали, ланцюги, ремені, насоси, вали, троси, опори, амортизатори, датчики, ножі, коси, підшипники та інше. Велика кількість замінних компонентів є завжди в наявності.

 

Запчастини до тракторів

Звернувшись до компанії ХоривАгроТех, Ви можете замовити або придбати фірмові запчастини до тракторів: http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-traktorov/ – тут більш детально. Всі запчастини відповідають всім вимогам та стандартам. У нас Ви можете придбати запчастини до тракторів всіх імортних марок та моделей.

Зателефонувавши в ХоривАгроТех, Ви можете прокунсультуватись щодо деталей та ремонту вашої техніки. Ми підкажемо Вам які деталі краще використовувати на вашому “залізному коневі”. Якщо у Вас застаріла модель трактору, то ми зможемо знайти і доставити Вам бувшу в використанні запасну частину.

У нас можна замовити або придбати такі компоненти до тракторів: датчики, шестерні, вали, амортизатори, опори, ремені, підшипники, ремонтні комплекти, прокладки та вкладиші, інше.

Запчастини до прес-підбирачів

Також Ви можете придбати замінні деталі всіх пресів підбирачів іноземного виробництва:  ABROS, AMA, BAMFORDS, CASE, CLAAS, DEUTZ FAHR, FORTSCHRITT, FAMAROL, FERABOLI, GALLIGNANI, HESSTON, INTERNATIONAL, ITALO SVIZZERA, JOHN DEERE, KRONE, KVERNELEND, MASSEY FERGUSON, MENGELE, MC CORMIC, NEW HOLLAND, RIVIERRE CASALIS, SAIM-AGRIFULL, SIPMA, SGORBATI, WELGER та інших.

В продажі доступні такі запасні частини до пресів підбирачів: голки, пальці в’язальні, ролики, ножі, направляючі планки, рами апаратів в’язальних, зірочки, шестерні, ремені та інше. Більш детально ознайомитись із асортиментом замінних компонентів до пресів підбирачів можна ось тут http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-press-podborschykov/ перейшовши за посиланням

Запчастини до двигунів

Продаємо також запчастини до двигунів імпортного виробництва. Доступні всі складові деталі двигуна: поршнева, ремкомплекти, вкладиші, вали, клапани, гільзи, кільця, колінвали,  манжети, насоси, підшипники, свічки, фільтри, форсунки, шатуни, шестерні та інше.

Переглянути каталог деталей до двигунів можна за цією адресою http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlya-dvyhatelej/.

Окрім продажу всіх вищезазначених запчастин до сільськогосподарської техніки, в тому числі до двигуна, також проводимо ремонтно-відновлювальні роботи деяких складових. Наприклад великим попитом користується ремонт двигунів, так як у нас висока якість в таких послугах та швидкі строки виконання такої роботи.

Всі деталі дізнавайтесь по номерах телефонів, що вказані на сайті. Чекаємо Вашого дзвінка. Замовляти у нас – купувати якість та економити власні кошти!