. Запчастини навантажувачів Bobcat - нові та вживані запчастини - HorivAgroTeh

Запчастини навантажувачів Bobcat – нові та вживані запчастини

Bobcat

BobcatЗапчастини навантажувачів Bobcat сьогодні вже доступні для фермерів і підприємців України. Ця компактна і надійна техніка досить важлива в сфері будівництва, агропромисловому комплексі України. А також і важливо, щоб запчастини для ремонту були більш доступними. Тому ми і вирішили допомагати українцям – постачати також і вживану продукцію, тобто збу запчастини Bobcat.

У нас можна замовити і отримати поштовою доставкою запчастини до фронтальних і інших навантажувачів Bobcat B100, B200, B250, B250T, B300, B700, B730, B750, B780, а також і до інших моделей. Терміни для доставки, що враховують всі можливі складнощі, можуть складати від 3 до 10 днів. Деталі підбираються по каталоговим номерам і по фото. Надішліть нам фото (098) 838-53-32; (066) 843-05-77 на вайбер чи телеграм по цим номерам телефонів, або скористайтесь поштою http://ru.khorivagroteh.in.ua/kontaktyi/ і ми Вам максимально швидко підберемо замінну деталь.

Оригінальні і аналогові, нові і бу запчастини Bobcat від магазину ХоривАгроТех – це можливість заощаджувати на додаткових витратах і отримувати якісну продукцію прямісінько в руки.