. Як не купити квартиру із поганим сюрпризом? Поради експерта - HorivAgroTeh

Як не купити квартиру із поганим сюрпризом? Поради експерта

Оценка недвижимости в Киеве

Як не купити квартиру із якимось неприємним, прихованим і досить поганим сюрпризом? Ми звернулися до компанії Хорив, яка проводить експертну оцінку квартир вже досить давно і дізналися більше деталей щодо оцінки і купівлі квартир. Експерти незалежної компанії нам розповіли, що потрібно враховувати і на що звертати увагу при виборі житла на ринку нерухомості.

Тому хто хоче придбати або планує інвестувати в таку нерухомість – ця стаття саме для Вас!

Гнилі труби, сирі стіни і багато грибка

Ви оглядаєте квартиру перед покупкою? Не забудьте добре оглянути і обстежити комунікації. Це стосується саме вторинного ринку житла. Дуже часто можна придбати житло із замаскованими гнилими трубами, які може прорвати в будь який момент. Загляньте під ванну, подивіться за унітазом. Дефекти можуть бути прихованими і Вам потрібно пересвідчитись, що вони відсутні.

Якщо це перший чи останній поверх, то є загроза підтікань і підтоплень. Перший поверх часто потерпаю саме від підвальних приміщень, саме звідти може просочуватись волога. А от останні поверхи потерпають саме через пошкоджене перекриття і дах. Огляньте всі стіни і кутки – не має бути ні вологості, ні грибка. Боротьба із грибком – це досить витратна і складна робота, майте це на увазі.

Навіть квартири в нових будинках часто мають такі проблеми. Щоб не було вологості, квартиру після ремонту провітрюють дуже часто. Сьогодні є обладнання, яке поглинає вологу в квартирі і воду збирає в контейнер, яку потім із легкістю можна вилити в унітаз.

Сусіди алкоголіки або наркомани – ризик жити поруч із неврівноваженим сусідом

Ви знайшли досить непогане житло: вам подобається місце розташування, ремонт, площа і планування. Але чи знаєте Ви хто живе із Вами по сусідству? А це дуже важливо. В Одесі був випадок, як старенька бабуся, що мала проблеми із психікою, постійно стукала молотком по підлозі і стінам. Так ось її сусіди не могли ніяк на неї вплинути і жили вони постійно в стресі.

Можна також отримати в якості сюрпризу і сусідів алкоголіків чи наркоманів. Поспілкуйтесь із майбутніми сусідами, проведіть аналіз. При першому контакті вже можна зрозуміти, чи несе людина загрозу оточуючим.

Липові документи, підробки чи продаж орендованої квартири

Із комунікаціями порядок, ремонт дуже якісний і сусіди врівноважені. А чи все добре із документами? Це під питанням. Перевірте всю інформацію в реєстрі. Звірте документи щодо права власності і перевірте паспорт власника. Не поспішайте укладати договір-купівлі продажу або залишати задаток за нерухомість, поки не переконались що із документами все добре!

Успіхів Вам в Ваших нових починаннях!