. Техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж Київ, область

Техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж Київ, Київська область

техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж чи іншу нерухомість

техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж чи іншу нерухомістьВам потрібен техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж в місті Києві чи Київській області? Тоді Ви по завітали по адресі. Як Ви бачите в головному меню сайту, ми займаємось окрім аналітики і експертної оцінки, ще й виготовленням технічних паспортів на нерухоме майно.

Група компаній «Хорив» виконає техпаспорт будь якої складності! Ви хочете ввести в експлуатацію Ваш довгобуд: житловий будинок, котедж чи садовий будинок? Хотіли б узаконити перепланування, яке зробили минулого року в Вашій новій квартирі? Чи просто плануєте приватизувати житло? У Вас неправильно вказана площа і Ви б хотіли обновити інформацію? Ми виконаємо технічний паспорт в Києві і області для будь якої цілі.

Скільки коштує техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж чи іншу нерухомість?

Кожному замовнику цікаво, скільки коштує техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж чи іншу нерухомість. Отож дані щодо ціни приводимо нижче:

  • Квартира (кімната в комунальній квартирі, гуртожитку, комунальна квартира) – від 700 грн.
  • Гараж чи паркінг – від 700 грн.
  • Житловий будинок – від 1000 грн.
  • Нежитлове приміщення чи будівля (комерційна нерухомість, офіс, магазин, склад) – від 1500 грн.

Для того, щоб експерт технік зміг Вам точно назвати термін виготовлення технічного паспорту БТІ і його ціну, Вам необхідно вказати всю інформацію: мету замовлення такого документу, адресу і площу об’єкту, наявність необхідних документів.

Який термін дії технічного паспорту? Такий документ є безстроковим, тому термін його дії не зазначається. При укладенні договору купівлі-продажу чи іншого нотаріального договору, від Вас можуть вимагати нового техпаспорту, так сказати оновленого.

Як замовити технічний паспорт на квартиру, житловий будинок, приміщення в Києві чи області?

Замовити технічний паспорт на квартиру, житловий будинок, приміщення в Києві чи області дуже просто! А для цього підготуйте такі документи:

  • Документ на право власності.
  • Технічний паспорт БТІ – за умови що він є.
  • Паспорт, довідка про тимчасове проживання, виписка або свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.

Якщо у Вас виникли питання щодо даного списку документів – негайно телефонуйте в наш офіс. Всі дані контактів ось на цій сторінці.

Додаткова інформація! Вам потрібно замовити не тільки техпаспорт, а також необхідна експертна оцінка нерухомості? Ми виконаємо для весь комплекс даних робіт! Запропонуємо дуже вигідні умови 🙂

Послуги БТІ – професійне виготовлення технічних паспортів в Києві

Послуги БТІ – це один із наших напрямків діяльності. Ми виконаємо техпаспорт БТІ на квартиру, житловий будинок, гараж, комерційну нерухомість, офіс чи магазин! Виконуємо роботу будь якої складності.

Зателефонуйте до нас, ми працюємо з понеділка по п’ятницю. Консультуємо без вихідних, щоденно. Можете надсилати Ваші запитання нам на вайбер чи електронну пошту.

Наш офіс знаходиться в місті Києві, по вулиці Глибочицькій, в будинку №72. Наш офіс №346 розташований на третьому поверсі нового корпусу. Поблизу знаходиться станція метро «Контрактова площа» і зупинка громадського транспорту «Вознесенський узвіз».

Завітайте до нашого офісу і заодно прогуляйтесь по Андріївському узвозі, Воздвиженці та історичному Подолі.