. Ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску «ТНВД»

Ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску «ТНВД»

Ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску

Ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску

Поламалася система подачі палива до двигуна? Не поспішайте купувати новий насос! Ми проводимо ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску «ТНВД». Частіше за все ще кажуть «топливный насос высокого давления».

Цей агрегат коштує досить великих грошей. І ми це добре розуміємо. Наша першочергова задача – це допомагати українським підприємцям, підприємствам, фермерам і фермерським господарствам. І чи не краща допомога, як заощадження коштів. Тому ми проводимо ремонтні роботи такого характеру на вищому рівні, по всім світовим стандартам.

Скільки може коштувати ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску комбайнів, тракторів, екскаваторів та іншої техніки?

Скільки може коштувати ремонт паливних систем, паливних насосів високого тиску комбайнів, тракторів, екскаваторів та іншої техніки? – частіше за все це цікавить кожного замовника такої послуги. І це не проблема дати відповідь, але спочатку потрібно провести його діагностику і визначити проблему поломки. І тільки потім ми зможемо прорахувати вартість ремонтно-відновлювальних робіт.

Скільки часу потрібно на проведення такого ремонту? Все залежить від складнощі роботи, від серйозності поломки і наявності деталей, які потребують заміну. Буває таке, що нам приходиться ці запчастини виготовляти на спеціалізованому обладнанні, що збільшує строки ремонту. Всі ці умови обговорюються із нашими шановними замовниками, клієнтами чи покупцями.

До речі, у нас можна придбати майже всі типи паливних бензонасосів або насосів ручної підкачки палива. До такої техніки: до комбайнів, екскаваторів, грейдерів, навантажувачів, будівельної і кар’єрної техніки, вантажних автомобілів, тягачів. Дивіться наші каталоги на сайті http://ru.khorivagroteh.in.ua.