. Ціна землі в Україні 2020р. Прогноз ціни на землю в Україні в 2020 році

Прогноз ціни на землю в Україні в 2020 році

Прогноз цін на землю в Україні в 2019 році

Прогноз цін на землю в Україні в 2020 роціЩо буде із цінами на землю в цьому році? Сьогодні ми робимо прогноз ціни на землю в Україні в 2020 році. Так, як ми займаємось експертною оцінкою землі в Україні, то ми добре орієнтуємось в тенденціях і в вартості такого нерухомого майна.

Кількість фермерських господарств в Україні збільшується, а отже і зростає попит на такий ресурс, як землю. А вона є невідновним ресурсом. Тому її кількість жорстко обмежена. Якщо ще донедавна вартість 1 га земель ОСГ коштувала 400-500$ за сотку, то сьогодні по «глибокій периферії» вартість сягає 1000$ за сотку. Зрозуміло, що прилягаючі ділянки до Києва чи Львову мають зовсім іншу ціну і вона вища в рази, але ми розглядаємо саме ринок ділянок в цілому по країні.

Прогноз ціни на землю в Україні в 2020 році є досить позитивним! Є імовірність скасування мораторію на продаж землі

Прогноз ціни на землю в Україні в 2020 році є досить позитивним. Сьогодні досить активно пропагується відміна мораторію на продаж землі, а це значить, що громадян готують його скасування такого обмеження. Це звісно дуже позитивний сигнал, що стимулюватиме різке зростання вартості такої нерухомості в Україні.

Експертна грошова оцінка землі показує, що ринок без обмежень швидко формує справедливу ринкову вартість на нерухомість. А там де існують обмеження, там процвітає корупція і спекуляція.

Очевидно, що відміна мораторію є невигідною для багатьох фермерських господарств і великих агрохолдингів, що орендують землю в селян за «одну копійку». Для нормальної ринкової економіки має бути нормальна система ринкових відносин, де є конкуренція, а монополія відсутня.

Якщо мораторій скасують, то вартість землі в Україні вже в 2020 році може збільшитися в 3-5 разів! Один гектар сільськогосподарських угідь може коштувати в середньому до 3000$. У будь якому випадку, земля в Україні буде тільки дорожчати і це нормальне явище.