. Ціна живої свині в Україні 2020р. Прогноз ціни на свинину в 2020 році

Прогноз ціни на свинину в 2020 році – ціна живої свині в Україні

Прогноз ціни на свинину в 2019 році – ціна живої свині в Україні

Прогноз ціни на свинину в 2020 році – ціна живої свині в УкраїніСьогодні ціни свинини у живій вазі за кілограм становить 42-48 грн. за кілограм. Якщо ж проаналізувати ринок, то ми знайдемо пропозиції фермерів і дрібних господарств продати свинину за 45-50 грн. за кг. Давайте добре проаналізуємо минулий рік і зробимо прогноз ціни на свинину в 2020 році.

Якщо порівнювати минулий 2019 рік, то поголів’я свиней в Україні почало масово скорочуватись. Якщо брати Київську область, то багато господарств постраждало від «чуми», що знищила все поголів’я худоби. Вирощувати свиней стає не рентабельно: зростає пальне, вартість корму і комбікорму, вітамінів і вакцини, а також догляд за ними. Багатьом українцям вигідніше займатись фермерським господарством в інших напрямках.

Багато фермерів стверджує, що розводити корів і кіз значно вигідніше. Від них прибутку більше, хоча і ризиків так само. Якщо свиней можна вирощувати тільки для м’яса, то корови і кози дають молоко, з якого можна виготовляти молочні продукти.

Прогноз ціни на свинину в 2020 році – може подорожчати до 20% вже до кінця року

Прогноз ціни на свинину в 2020 році – може подорожчати до 20% вже до кінця року. Зменшення поголів’я свиней вже призведе до зростання ціни цієї весни. Завжди до весняних свят ціна на продукти зростає, а в цьому році прогнозується суттєве збільшення ціни на живу і роздрібну свинину, у тому числі на м’ясопродукти.

Якщо ж попит на такий продукт різко зросте і можливе збільшення вартості стануть стимулом для розвитку свиноферм. В іншому випадку ціна живої свині в Україні буде зростати, а це вплине і на зростання ковбас, баликів, сосисок, що виготовлені із даного м’яса.