. Ціна сої 2020 р. Прогноз ціни на сою в 2020 році в Україні

Прогноз ціни на сою в 2020 році в Україні – ціна сої

Прогноз ціни на сою в 2019 році в Україні

Прогноз ціни на сою в 2020 році в УкраїніПрогноз ціни на сою в 2020 році в Україні є оптимістичним і позитивним. Цьому сприятиме багато факторів. Про це розповімо в даній статті, яку підготували експерти компанії ХоривАгроТех України.

Сьогодні ціна сої становить від 9400 грн. за тонну до 11200 грн. за одну тонну. Н вартість впливає наявність і відсутність ГМО, форма оплати і місце, де знаходиться товар. Найвище коштує сьогодні соя на Полтавський і Черкаських елеваторах..

Сьогодні ця культура все частіше зустрічається в складі багатьох продуктів харчування. ЇЇ попит постійно зростає – вона є незамінним джерелом білку. ЇЇ використовують в м’ясній, в кондитерській та іншій продукції. Це безумовно є тим стимулюючим фактором для збільшення вирощування даної культури українськими фермерами.

Прогноз ціни на сою в 2020 році в Україні – можливе зростання ціни на 4-7%

Ми вже розповідали про елеваторний бум, що планується державою і фермерськими господарствами в цьому році. Пригадували про це, коли писали прогноз про ціни на кукурудзу. Так ось це бум будівництва елеваторів в Україні, може теж вагомо підвищити цінність сої, а також її вартість.

Якщо не буде негативних факторів, що зможуть погрішити економічну ситуацію, а також за відсутності негативних факторів, прогноз ціни на сою в 2020 році в Україні може бути дуже перспективним. Можливе зростання ціни на 4-7%. При розрахунках ми виходили із багатьох факторів. У тому числі потрібно враховувати те, що в цьому році планується збільшення країн-покупців сої в Україні.

Ціна сої буде залежати і від світових цін на торгових біржах. В світі спостерігається тенденція збільшення вирощення сої. Зростає попит на соєву макуху і борошно, для кормівлі худоби. Широко використовується соєва олія.

А ви не забувайте вчасно ремонтувати свою сільськогосподарську техніку і купувати запчастини для комбайнів http://ru.khorivagroteh.in.ua/ у нашому магазині. Підготуйте комбайни і трактори, жатки і сівалки, ще до жнив!