. Ціна меду в Україні 2020 р. Прогноз ціни на мед в 2020 році

Прогноз ціни на мед в 2020 році – ціна меду в Україні

Прогноз ціни на мед в 2019 році

Прогноз ціни на мед в 2020 роціМед користується великим попитом в світі, у тому силі в Україні. Українці все частіше вживають мед у якості лікувального засобу, п’ють чаї в настоянки із медом, а також додають його до різноманітних страв. Тому прогноз ціни на мед в 2020 році буде цікавим не тільки для продавців, а і для споживачів, тобто покупців.

Україна є досить потужним аграрним «потягом» і добре розвивається в цьому напрямку. Добре із цим розвивається і бджільництво: щороку в країні відкривають нові пасіки – це приватні невеликі пасіки (2-20 вуликів) і середні та великі пасіки (20-100 вуликів і більше).

Велике різноманіття рослин дає змогу отримувати мед з таких рослин: акації, соняшнику, ріпаку, липи, різнотрав’я, гречки. Також є різний мед за сезоном: минулорічний, весняний, літній.

Сьогодні ціна на мед в 2020 році становить: із акації від 80 до 260 грн. за літр; із різнотрав’я від 80 до 200 грн.; із ріпаку від 60 до 170 грн. в залежності від сезону і регіону продажу. Дешевше коштує минулорічний або старий мед.

Прогноз ціни на мед в 2020 році в Україні – подорожчання до 15%

Прогноз ціни на мед в 2020 році в Україні – подорожчання до 15%. І це у кращому випадку. Експортерів меду в світі і в Україні стає все більше, а це призводить до жорсткої конкуренції.

Зайшовши до інтернету, можна знайти багато пропозицій свіжого меду вартістю 3 літри за 300 грн. Якщо рік виявиться менш урожайним для бджолярів, аніж минулий, то зменшення отриманого меду може підвищити попит на продукцію. Аналізуючи ринок і ціни меду в Україні за минулі роки, ми бачимо що чіткого росту цін немає. До України завозять мед із сусідніх країн: Польщі, Болгарії, Угорщини, де часто він дешевший за наший і по якості знаходиться на одному рівні.

Ми ж бажаємо всім фермерам України успіхів в новому сезоні 2020 року. Нехай в цьому році вони реалізують свою продукцію на всі 100%.