. Ціна кукурудзи 2020р. Прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році в Україні –

Прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році в Україні – ціна кукурудзи

Прогноз ціни на кукурудзу в 2019 році в Україні

Прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році в УкраїніКукурудза в Україні є продуктом досить важливим. Її використовують як в якості їжі, а також в якості корму для тварин. Тому ми вирішили зробити Прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році в Україні і дізнатися яка сьогодні ціна кукурудзи в нашій країні.

До речі, окрім самих качанів кукурудзи, в сільському господарстві використовується молодий пагін рослини. Вчені встановили, що для корів і свиней, дуже важливо мати в раціоні молоду кукурудзу. Вона стимулює їхній ріст, укріплює імунітет, а також впливає на зростання якісного надою молока корови.

Ціна кукурудзи сьогодні сягає від 4500 до 6000 грн. за тонну. Хоча восени нас лякали падінням вартості цього товару до 150$, зараз ми бачимо, що вартість навість трішки зросла.

Прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році в Україні буде залежати від вартості пального і будівництва нових елеваторів

В 2020 і 2021 роках планується будівництво великої кількості зернових елеваторів, що допоможе українським фермерам утримувати або зберігати зернові культури до кращого «грошового» часу для продажу. Всі знають, що найдешевша вартість кукурудзи і інших культур, саме після збору урожаю. Тому із елеваторами можна буде надіятись на зростання цін до 10-15% від вартості за тонну.

Важливим фактором є і зростання ціни кукурудзи є ціна пального. Якщо дизель, який використовується на комбайнах і тракторах, подорожчає, то це може теж призвести до примусового підняття вартості кукурудзи в Україні.

В цілому прогноз ціни на кукурудзу в 2020 році є оптимістичним. Якщо ми укріпимо своєї позиції на ринку Азії і Африки, а також укладемо нові договори в 2020-21 році, то це буде ще одним позитивним сигналом для росту цін.

Слідкуйте за агроновинами сайту ХоривАгроТех і отримуйте швидку, корисну і надійну інформацію щодо сільського господарства, а також с/г техніки і продукції. Наші експерти завжди в курсі всіх подій.