Оцінка житлових будинків

Оценка недвижимости в Киеве

Вам потрібна оцінка житлових будинків, дачного будинку чи котеджу? Тоді Ви все зробили правильно і звернулися до нас. Ще не зателефонували нам в офіс? Тоді читайте цю статтю, а після обов’язково нам зателефонуйте і ми відповімо Вам на всі питання, що стосуються саме визначення вартості будинків і земельних ділянок.

Ринкова вартість будинку визначається без урахування земельної ділянки і коштує від 500 до 1500 грн. за об’єкт. Якщо це зазвичай типовий будинок чи хата в селі. Якщо об’єктом є нетиповий дім, що має свої унікальні риси в площі, плануванні і розташуванні, то вартість може змінюватися. Також на ціну оцінки може вплинути виїзд експерта.

Експертна оцінка нерухомості для всіх цілей. Які потрібні документи для замовлення такої роботи?

Експертна оцінка нерухомості проводиться для всіх цілей, які тільки можуть існувати в Україні – це і для суду, і для банку, і для нотаріуса, а також для інших потреб.

Для того, щоб замовити оцінку нерухомості, потрібен наступний список документів:

  • Копія документа, що посвідчує право власності на майно;
  • Копія технічного паспорта БТІ;
  • Дані замовника – паспорт чи інший реєстраційний документ.

Експертна оцінка житлових будинків і оцінка землі – це окремі роботи, що оформлюються окремо

Експертна оцінка житлових будинків і оцінка землі – це різні звіти і роботи, що оформлюються окремими документами. Більшість замовників помилково вважають, що маючи дві ділянки і один будинок, що розташований на цих земельних ділянках – це оформлюється одним звітом про експертну оцінку майна. Насправді ж, кожен окремий об’єкт нерухомості оцінюється окремо і має свою ринкову вартість.

Оцінка землі коштує від 500 грн. і вище. Наприклад, для нотаріуса така робота коштуватиме від 1300 до 1500 грн. за довідку про вартість. Із 2018 року було збільшено ціни за рахунок нових змін в цій діяльності, що збільшило витрати компаній виконавців.

Експертна оцінка житлових будинків і домоволодінь в Києві, Київській області

Вам потрібна оцінка житлових будинків в Києві? Ми виконуємо такі роботи у всіх без виключень частинах столиці, у всіх масивах, районах і приватних секторах Києва. Потрібна оцінка домоволодіння в Київській області? Тоді ми зробимо цю роботу швидко і якісно, адже ми добре знаємо всі райони нашого регіону.

Про деталі, що не описані в даній статті, запитуйте у нашому офісі. Всі контакти є на сайті.