. Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі. Експертна оцінка землі

Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі

Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі (1)

Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі (1)Оцінка земельної ділянки проводиться оцінювачами землі, що мають дозвільні документи, що видаються Фондом державного майна України. Відповідно, тільки ліцензований (сертифікований) фахівець може виконувати роботу такого напрямку.

Послуга із незалежної оцінки земельних ділянок, вирішує сьогодні велику кількість завдань, без яких неможливо більшість суспільно-економічних процесів в Україні. Знаючи реальну ринкову вартість землі, ми можемо її справедливо продати, передати під заставу чи здати в оренду, тимчасове чи постійне користування. Оцінювач землі не просто визначає реальну ринкову ціну ділянки, він також аргументує це в своєму звіті, підкріплює це реальними пропозиціями із продажу.

При замовленні послуги із експертної оцінки землі, у замовників виникає дуже багато питань та спорів! Ми вирішили розглянути найбільш важливі моменти цих спорів, розкрити найбільш актуальні і поширені питання. Тому рухаємось далі – попереду багато цікавого!

Коли потрібна експертна грошова оцінка земельної ділянки?

Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі (2)Експертна оцінка земельної ділянки, у тому числі паїв (земля для товарного сільськогосподарського виробництва ), потрібна для:

  • Бухгалтерії, податкового і бухгалтерського обліку, внесення до балансу компанії, постановки на баланс або переоцінки основних фондів компанії.
  • Укладення договору оренди, договору про тимчасове чи постійне користування земельною ділянкою.
  • Купівлі чи продажу майна.
  • Залучення інвестицій, підготовці повного аудиту.
  • Передачі під заставу.
  • Пред’явлення в суді чи банку, страховій чи податковій, інших державних чи приватних установах.
  • Укладення цивільних правових угод.

В приклад було приведено найбільш поширені в Києві і Україні цілі оцінки землі і паїв. Робота може виконуватися для інших, менш популярних і поширених цілей.

Що являє собою оцінка земельної ділянки? Що це за послуга?

Незалежна грошова оцінка земельної ділянки являє собою сукупність аналітичних, дослідних і розрахункових робіт, що націлені на встановлення ринкової вартості майна на жату оцінки. При цьому, оцінювача майна зобов’язаний дотримуватись всіх Законів України і Національних стандартів оцінки. При невмілому підході і виконанні такої роботи, оцінювач земельних ділянок ризикує втратити своє свідоцтво оцінювача та понести покарання у вигляді штрафу або у вигляді кримінальної (адміністративної) відповідальності.

Відповіді на найбільш поширені питання щодо такої послуги

Оцінка земельної ділянки. Оцінювач землі (3)Скільки коштує експертна оцінка земельної ділянки, землі в Україні в 2019 році? Сьогодні, станом на 2019 рік, вартість оцінки земельної ділянки коштує від 750 грн. за звіт. Ціна оцінки землі залежить від площі об’єкту, а також його цільового призначення.

Якщо земля розташована в місті Одесі, а Ваш офіс в місті Києві, то чи зможете Ви надати послугу із незалежної оцінки земель? Так, місце розташування компанії в будь якій точці країни, дає право і змогу проводити таку роботу. Ми виконуємо грошову оцінку земель в Києві і Київській області, а також інших областях України, без обмежень. Сьогодні ми не оцінюємо майно тільки на \ тимчасово окупованих територіях України.

Можна замовити доставку звіту в інше місто України? Так, ми здійснюємо доставку по місту Києву, а також в інші міста України. Вартість доставки дізнавайтесь в офісі компанії.

Більше корисного! Шукайте більше корисної інформації щодо експертної оцінки землі, земельних ділянок в Україні за посиланням http://ua.khoriv.kiev.ua/nezalezhna-ocinka/ocinka-zemli/, на сайті компанії «Хорив».