. Оцінка приміщень і будівель Київ, Україна | Оцінка офісів, магазинів, складів

Оцінка приміщень і будівель

Оцінка приміщень і будівель

Оцінка приміщень і будівельВам потрібна оцінка приміщень і будівель? Тоді давайте спочатку вияснимо, коли потрібна така робота, скільки вона може коштувати і якого типу вона буває.

Перш за все, потрібно зрозуміти, що майно такого типу може бути в державній, комунальній або приватній власності. Тому і на вартість це може впливати суттєво, і на формування цілі такої оцінки.

Оцінка нерухомості в приватній власності може використовуватися у всіх можливих цілях – це продаж, передача в орендне користування, під заставу, дарування і інше. А от комунальне чи державне майно, а саме його оцінка, використовується здебільшого для укладення договору оренди або внесення до балансу, переоцінки основних засобів підприємства (для бухгалтерських цілей).

Скільки коштує оцінка приміщень і будівель в Києві, Україні? Ціни на такі послуги наступні:

Оцінка нежитлових приміщень (офісів, складів, магазинів, ресторанів, виробничих і торгових приміщень) – від 1000 грн.

Оцінка будівлі чи споруди (адміністративної, виробничої, офісної, майнового комплексу) – від 1500 грн.

Оцінка приміщень і будівель для нотаріальних операцій

Оцінка приміщень і будівель для укладення договору купівлі-продажу, часто потребує реєстрації в базі ФДМУ. В 2018-2019 роках відбулися зміни, що унеможливили суттєво занижувати вартість нерухомого і рухомого майна оцінювачами. Відповідно, було створено додатковий модуль, що перевіряє звіт перед реєстрацією до єдиної бази ФДМУ.

Ціна такої роботи із реєстрацією коштує в середньому 1500-2000 грн. Для того, щоб замовити таку роботу, потрібно надати такі документи: на право власності, технічний паспорт БТІ, паспорт для фізичної особи або виписку для юридичної особи. Виконується даний звіт за одну добу, тобто за один календарний день.

Додаткова інформація щодо експертної оцінки нерухомості в Україні: http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/

Оцінка приміщень і будівель для оренди, бухгалтерії, постановки на баланс

Частіше за все, оцінка приміщень і будівель, що перебуває в державній і комунальній власності, замовляється для оренди, бухгалтерії і внесення на баланс. Бухгалтерія ще часто використовується такий термін як «постановка на баланс підприємства».

Оцінка комунального майна проходить обов’язкове погодження в державному департаменті комунальної власності. В Києві цей департамент розташований в центрі, на вулиці Хрещатик.

Оцінка державного майна часто потребує рецензування. Що це таке? Це коли інша компанія чи незалежний експерт, що має більше двох років практичної діяльності по певному напрямку оцінки, надає рецензію на звіт. Вона може бути позитивною чи негативною. Зрозуміло, що вона має бути позитивною, тоді це підтвердить правильність і актуальність рецензованого звіту.

Коштує оцінка комунального майна від 2500 грн. Для державного майна вартість є ідентичною.

Оцінка приміщень для суду, банку і інших цілей

Якщо Вам потрібна оцінка приміщень і будівель для суду чи банку, то краще домовитись про виїзд оцінювача на об’єкт. Він огляне його, проаналізує і зробить потрібні висновки щодо його фізичного стану, функціонального призначення і використання на момент оцінювання.

Коштує така послуга від 1500 грн. Виконується за один-два робочих днів.

Робота для таких цілей часто виконується і за умови, що в замовника відсутні всі документи. В такому випадку потрібна надати інформацію в усній и письмовій формі – більше подробиць отримуйте в наших експертів.

Більше інформації щодо визначення ринкової (оціночної) вартості офісів, магазинів, складів (нежитлових приміщень) за цим посиланням: http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-помещений/