. Оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, Україні

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, Україні

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, Україні

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, УкраїніКоли потрібна експертна оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, Україні? Скільки коштує така робота? Чим відрізняється комунальна, державна або приватна форма власності щодо такого майна? Які строки виконання? Куди звернутися за такою послугою?

Нежитлові приміщення відрізняються від будівель. Хоча це комерційна нерухомість, але це суттєво різні об’єкти, що відповідно мають свої унікальні особливості і різну ринкову вартість. Будівля має значно більше переваг, хоча і коштує дорожче. Із вбудованим приміщенням все зрозуміло, адже це значно вигідніше у випадку із орендою для різноманітної комерційної діяльності. Тому оцінка такого майна дуже часто і виконується для продажу або укладення договору про оренду.

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в приватній власності

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в приватній власності використовується частіше за все для продажу, тобто для укладення договору купівлі-продажу, який укладає нотаріус. Якщо звіт потребує реєстрації, а це стосується саме фізичних осіб, то вартість становитиме 3000 грн. в середньому за один об’єкт.

Часто замовляють дану послугу для розподілу майна через суд або для прийняття управлінських рішень. Коштуватиме дана робота від 1500 грн. із виїздом по Києву. Якщо об’єкт розташований в іншому місті України, то замовник може сфотографувати приміщення чи будівлю самостійно і надіслати нам їх вайбером.

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в державній, комунальній власності

Оцінка нерухомості, а саме оцінка нежитлових приміщень і будівель в державній, комунальній власності, потрібна для договору оренди, його пролонгації або постановки майна на баланс. Для того, щоб внести нерухомість до статутного капіталу чи балансу підприємства, бухгалтерії потрібен звіт про експертну оцінку.

Оцінка комунального майна для оренди дуже поширена в великих містах України. В Києві така робота користується не просто колосальним попитом. ЇЇ замовляють майже щоденно. Велика кількість приміщень здається в оренду по доступним цінам, що не може не приваблювати фізичних і юридичних осіб.

Коштує така робота від 2000 грн. Виготовляється звіт в середньому три дні. Всі умови виконання завжди погоджуються із замовником!

Оцінка нежитлових приміщень і будівель в Києві, в інших містах України

Якщо Вам потрібна така експертна оцінка, то компанія «Хорив» Вам допоможе визначити ринкову вартість будь якого майна, будь якої комерційної нерухомості в місті Києві або в іншому місті України.

В компанії «Хорив» працюють незалежні фахівці, що мають досвід в оцінюванні комунального і приватного майна. А ціни завжди нижчі аніж в конкурентів. Терміни виконання завжди вражали. Тобто умови, що пропонує дана компанія, є просто кращими в Україні.

Про те, які фактори впливають на визначення оціночної вартості комерційної нерухомості, читайте ось в цій статті http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-kommercheskoj-nedvyzhymosty/.

Джерело отриманої інформації: оценка-имущества.укр