Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості в Києві, Київській області, Україні. Експертна оцінка

Вам потрібна оцінка нерухомості в Києві чи іншому населеному пункті України? У Вас мабуть є безліч питань щодо цієї послуги? Ми підготували цю статтю саме для Вас і відповімо на них.

Яка ціна послуг із оцінки нерухомості? Скільки виконується дана робота? Які потрібно документи надати в компанію, задля виконання такої роботи? Як можна замовити? Чи можна замовити «он-лайн»? Чи є доставка по Україні? Ми це все розглянемо в цій статті.

Коли потрібна оцінка нерухомості в Києві і Україні?

Оціночна вартість нерухомості визначається для багатьох цілей, які користуються потрібністю в Україні. Всі ці цілі ми спробуємо поділити на групи:

 • Для суду. В цьому випадку Замовник прагне визначити справедливу ринкову вартість квартири чи іншого нерухомого майна, задля майбутнього справедливого розділу майна або сплати судового збору. Оцінка збитку нерухомості є теж поширеною послугою в Києві і Україні. Вашу квартиру затопили? Вам потрібна оцінка збитку житла після затоплення, щоб Ви змогли стягнути повну суму витрат на відновлення ремонту. Ну і так далі.

 

 • Для бухгалтерії. Вам потрібно внести нерухомість до уставного фонду підприємства? Тоді Вам потрібно замовити оцінку нерухомості в незалежній експертній компанії, такій як ХоривАгроТех. Розрахунок за таку роботу може проводитися в двох формах: в готівковій і безготівковій. Друга форма буде включати в себе додаткові платежі, тому більше подробиць дізнавайтесь в нашій бухгалтерії.

 

 • Для нотаріуса. Ви продаєте земельну ділянку чи житловий будинок? Тоді Вам потрібно звернутися для нотаріуса, задля подальшого укладення договору купівлі-продажу. А для цього Вам просто необхідна експертна оцінка (експертиза нерухомості), що відображатиме вартість майна. Всі інші угоди, що укладаються в нотаріуса, теж потребують наявності звіту про експертну оцінку.

 

 • Для посольства. Потрібно надати документи, що підтвердять Ваші реальні активи? Тоді Вам потрібно замовити оцінку для консульства або візового центру, а вже потім передати звіт в відповідний орган. Ми виконуємо такі звіти і надаємо послуги із перекладу звітів на англійську мову. Вартість оцінюваного нерухомого майна буде вказана в тій валюті, в якій потрібно Замовнику.

 

 • Для банку. Часто нерухомість купують в кредит або беруть позику під заставу майна. Для цього потрібно замовити оціночний акт в експертів, а вже потім іти до банку для залучення кредитних коштів.

 

 • Інші цілі. Вам залишили спадок, а Ви навіть не уявляєте цінність цього активу. Ви плануєте його продати, але є і вагання. А можливо все таки не продавати, а здати в оренду? Тоді потрібна оцінка оренди і визначення ринкової вартості спадку, а вже потім приймати правильне рішення. Ну і багато інших, схожих цілей.

Оцінювач нерухомості зазначає ціль оцінки в звіті. Тому йому важливо знати, із якою ціллю Ви плануєте використовувати такий документ. Це також впливає і на вартість робіт.

Скільки коштує експертна оцінка нерухомості в Києві, Київській області та Україні

Оцінити нерухомість в Києві, Київській області і Україні коштуватиме від 500 грн. Все залежить від того: що це за майно і які його основні параметри.

 • Оцінка квартири (більше деталей про послугу…) – від 500 до 1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка землі (більше деталей про послугу…) – від 600 до 1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка житлових будинків (більше деталей про послугу…) – від 600 до 1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка гаражів (більше деталей про послугу…) – від 500 до 1500 грн. / 1 доба на виконання.
 • Оцінка комерційної нерухомості (більше деталей про послугу…) – від 1500 грн. / 1 доба на виконання роботи.

Якщо потрібна оцінка нерухомості терміново і дешево, то тоді Вам до нас. Ми завжди зробимо все і прикладемо максимум зусиль, щоби всі наші замовники були задоволені і рекомендували нас своїм знайомим.

Як замовити незалежну оцінку нерухомості?

Вам потрібна незалежна експертна оцінка нерухомості м. Київ або в Київській області? Тоді Ви маєте можливість завітати до нашого офісу, що розташований на Подолі, в столиці. Ви знаходитесь в іншому місті України? Тоді можна надіслати всі документи на вайбер. На вартість послуг варіант замовлення не вплине. Ви вибираєте те, що Вам зручніше.

А як із доставкою? Доставка по місту здійснюється кур’єром – вартість запитуйте в офісі. Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. При відправці робіт ми вказуємо мінімальну оціночну вартість задля мінімального нарахування плати за доставку.

А як із оплатою? У будь якому випадку Вам потрібно сплатити 50% від суми. Без авансу ми роботу не виконуємо! Просимо відноситись до цієї умови із розумінням.

«Питання – відповіді» щодо послуг із визначення вартості нерухомості в Києві і Україні

Чи впливає стан житла на його ринкову вартість? Так, звісно що це один із важливіших факторів, що впливають на ринкову вартість житла при його оцінюванні. Який ремонт, фізичний знос, рік будівництва – це все враховується експертом.

Якщо немає документів на майно, можна провести його експертизу? Так, ми оцінюємо всю нерухомість, навіть за відсутності всіх документів. Деталі запитуйте в наших фахівців.

Чи виїжджає незалежний оцінювач нерухомості на огляд? Тільки в тому випадку, якщо є доступ до об’єкту і цього потребує ціль оцінки. Наприклад, оцінка для нотаріуса не зобов’язує здійснювати виїзд і огляд.

Оцінка нерухомості в Києві, Київській області від нашої компанії – це завжди вигідно, доступно, дешево, зручно, швидко! Ми працюємо на правому і лівому березі міста Києва, області і України.

Якщо на щось відповіді Ви не знайшли, то радимо Вам зателефонувати або написати повідомлення «електронкою» чи «вайбером».