. Оцінка нерухомості в Києві, Київській області, Україні. Експертна оцінка

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості в Києві, Київській області, Україні. Експертна оцінка

Оцінка нерухомостіВам потрібна оцінка нерухомості в Києві чи іншому населеному пункті України? У Вас мабуть є безліч питань щодо цієї послуги? Ми підготували цю статтю саме для Вас і відповімо на них.

Яка ціна послуг із оцінки нерухомості в 2019 році? Скільки виконується дана робота? Які потрібно документи надати в компанію, задля виконання такої роботи? Як можна замовити? Чи можна замовити «он-лайн»? Чи є доставка по Україні? Ми це все розглянемо в цій статті.

Коли потрібна оцінка нерухомості в Києві і Україні в 2019 році?

Оціночна вартість нерухомості визначається для багатьох цілей, які користуються потрібністю в Україні. Всі ці цілі ми спробуємо поділити на групи:

 • Для суду. В цьому випадку Замовник прагне визначити справедливу ринкову вартість квартири чи іншого нерухомого майна, задля майбутнього справедливого розділу майна або сплати судового збору. Оцінка збитку нерухомості є теж поширеною послугою в Києві і Україні. Вашу квартиру затопили? Вам потрібна оцінка збитку житла після затоплення, щоб Ви змогли стягнути повну суму витрат на відновлення ремонту. Ну і так далі.

 

 • Для бухгалтерії. Вам потрібно внести нерухомість до уставного фонду підприємства? Тоді Вам потрібно замовити оцінку нерухомості в незалежній експертній компанії, такій як ХоривАгроТех. Розрахунок за таку роботу може проводитися в двох формах: в готівковій і безготівковій. Друга форма буде включати в себе додаткові платежі, тому більше подробиць дізнавайтесь в нашій бухгалтерії.

 

 • Для нотаріуса. Ви продаєте земельну ділянку чи житловий будинок? Тоді Вам потрібно звернутися для нотаріуса, задля подальшого укладення договору купівлі-продажу. А для цього Вам просто необхідна експертна оцінка (експертиза нерухомості), що відображатиме вартість майна. Всі інші угоди, що укладаються в нотаріуса, теж потребують наявності звіту про експертну оцінку.

 

 • Для посольства. Потрібно надати документи, що підтвердять Ваші реальні активи? Тоді Вам потрібно замовити оцінку для консульства або візового центру, а вже потім передати звіт в відповідний орган. Ми виконуємо такі звіти і надаємо послуги із перекладу звітів на англійську мову. Вартість оцінюваного нерухомого майна буде вказана в тій валюті, в якій потрібно Замовнику.

 

 • Для банку. Часто нерухомість купують в кредит або беруть позику під заставу майна. Для цього потрібно замовити оціночний акт в експертів, а вже потім іти до банку для залучення кредитних коштів.

 

 • Інші цілі. Вам залишили спадок, а Ви навіть не уявляєте цінність цього активу. Ви плануєте його продати, але є і вагання. А можливо все таки не продавати, а здати в оренду? Тоді потрібна оцінка оренди і визначення ринкової вартості спадку, а вже потім приймати правильне рішення. Ну і багато інших, схожих цілей.

Оцінювач нерухомості зазначає ціль оцінки в звіті. Тому йому важливо знати, із якою ціллю Ви плануєте використовувати такий документ. Це також впливає і на вартість робіт.

Скільки коштує експертна оцінка нерухомості в Києві, Київській області та Україні в 2019 році?

Оцінити нерухомість в Києві, Київській області і Україні коштуватиме від 750 грн. Все залежить від того: що це за майно і які його основні параметри. 

Вартість вказана для таких цілей: розподіл майна, пред’явлення в суді, для бухгалтерії, продаж юридичними особами, дарування чи успадкування фізичними особами першої лінії споріднення, а також для інший функцій, окрім цілей оподаткування фізичних осіб (нова оцінка).

 • Оцінка квартири – 750-1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка землі – 750-1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка житлових будинків – 750-1500 грн. / 1 доба на виконання звіту.
 • Оцінка гаражів – 750-1500 грн. / 1 доба на виконання.
 • Оцінка комерційної нерухомості – від 1500 грн. / 1 доба на виконання роботи.
 • Оцінка комунального майна, нерухомості, що знаходиться в комунальній і державній власності – від 2000 грн.

Оцінка комунального майна потрібна для укладення договору оренди або його пролонгації. Експертна оцінка нерухомості в державній власності потрібна для оренди, а також і для постановки на баланс, тобто для бухгалтерського обліку. Про те, які документи потрібні для замовлення такої послуги, дізнавайтесь в наших працівників по номерам телефонів: (068) 564-30-64 або (066) 843-05-77.

Увага! Ціна оцінки нерухомості для нотаріуса (купівля-продаж, а також дарування і спадкування не першої лінії споріднення, міни), що стосується фізичних осіб – 3000 грн. Виконується звіт за один робочий день. Сюди ми відносимо оцінку гаражів, паркінгів, приватних житлових будинків і земельних ділянок, квартир, приміщень і будівель, у тому числі автомобілів.

Чому оцінка для нотаріуса коштує дорожче, аніж, наприклад, для інших цілей? Експерт має зареєструвати такий звіт в «новоспеченому» майданчику, що слугує посередником між експертом і електронним модулем ФДМУ. А реєстрація на майданчику в 2019 році коштує майже 2000 грн. І якщо звіт по якісь причині було відхилено, то його потрібно реєструвати по новому і знову сплачувати дві тисячі гривень повторно!

Якщо потрібна оцінка нерухомості терміново і дешево, то тоді Вам до нас. Ми завжди зробимо все і прикладемо максимум зусиль, щоби всі наші замовники були задоволені і рекомендували нас своїм знайомим.

Як замовити незалежну оцінку нерухомості в 2019 році?

Вам потрібна незалежна експертна оцінка нерухомості м. Київ або в Київській області? Тоді Ви маєте можливість завітати до нашого офісу, що розташований на Подолі, в столиці. Ви знаходитесь в іншому місті України? Тоді можна надіслати всі документи на вайбер. На вартість послуг варіант замовлення не вплине. Ви вибираєте те, що Вам зручніше.

А як із доставкою? Доставка по місту здійснюється кур’єром – вартість запитуйте в офісі. Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. При відправці робіт ми вказуємо мінімальну оціночну вартість задля мінімального нарахування плати за доставку.

А як із оплатою? У будь якому випадку Вам потрібно сплатити 50% від суми. Без авансу ми роботу не виконуємо! Просимо відноситись до цієї умови із розумінням.

«Питання – відповіді» щодо послуг із визначення вартості нерухомості в Києві і Україні

Чи впливає стан житла на його ринкову вартість? Так, звісно що це один із важливіших факторів, що впливають на ринкову вартість житла при його оцінюванні. Який ремонт, фізичний знос, рік будівництва – це все враховується експертом.

Якщо немає документів на майно, можна провести його експертизу? Так, ми оцінюємо всю нерухомість, навіть за відсутності всіх документів. Деталі запитуйте в наших фахівців.

Чи виїжджає незалежний оцінювач нерухомості на огляд? Тільки в тому випадку, якщо є доступ до об’єкту і цього потребує ціль оцінки. Наприклад, оцінка для нотаріуса не зобов’язує здійснювати виїзд і огляд.

Як проводиться експертна оцінка нерухомості в 2019 році в Україні? Що стосується оцінки для фізичних осіб для цілей оподаткування, то звіт реєструється платно, що вплинуло на зростання вартості роботи. Якщо потрібно визначити оціночну вартість для інших цілей, наприклад, для суду чи для бухгалтерії, то процедура проведення такої роботи не змінилася. Все відбувається за типовим шаблоном послідовних етапів: укладення договору – виїзд незалежного експерта – формування звіту – погодження і передача замовнику.

Хто платить за експертну оцінку майна? Взагалі таку роботу замовляє продавець, але це не встановлене правило чи норма законодавства. Це просто констатація того, як це часто відбувається на практиці. Інколи це може бути по іншому, наприклад, продавець і покупець розділяють витрати на нотаріальні послуги і послуги із визначення ринкової вартості майна.

Що таке експертиза нерухомості? Товарознавча або будівельно-технічна експертиза нерухомості проводиться по призначенню суду. Наприклад, відбувається розгляд справи щодо розподілу майна. Суд може призначити будівельно-технічну експертизу, що проводиться судовими експертами. Експертна оцінка ж в свою чергу теж може проводитись за вимогою суду або за бажанням однієї із сторін.

Якщо оцінка визначає ринкову вартість, то експертиза визначає ступінь незавершеності будівництва або вартість збитку, у тому числі і вартість такого майна, а також дає відповіді на інші питання.

Оцінка нерухомості або майна «он-лайн». Така послуга дає змогу не відвідувати офіс при замовленні такої роботи. Достатньо надіслати по вайберу чи телеграму копії документів, за можливістю і фото об’єкту, а готову роботу отримати в офісі, новою поштою чи кур’єром в межах міста Києва. Оплата буде здійснюватися на картку банку або за рахунком компанії.

Оцінка нерухомості в Києві, Київській області від нашої компанії – це завжди вигідно, доступно, дешево, зручно, швидко! Ми працюємо на правому і лівому березі міста Києва, області і України. Ми обслуговуємо всі райони міста: Голосіївський, Дарницький, а також Шевченківський і Дніпровський, Деснянський і Печерський, Оболонський та Солом’янський, Подільський та Києво-Святошинський, у тому числі Святошинський.

Лівий і правий беріг, всі мікрорайони столиці: Борщагівка, Оболонь, центр міста, Вокзальна, Шулявка, Дорогожичі, Поділ, Голосієво, Чернігівська, Лівобережна, Троєщина, Харківський масив, Осокорки, Дарниця, Позняки, Печерськ, Хрещатик, Житомирська, Жуляни, Теремки, ВДНГ, Іподром, Деміївська, а також інші.

Працюємо і в області, і в передмісті Києва: Вишневе, Обухів, Бровари, Бориспіль, Чабани, Гатне, Біла Церква, Узин, Сквира, Макарів, Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка та інші міста, села і селища Київської області.

Якщо на щось відповіді Ви не знайшли, то радимо Вам зателефонувати або написати повідомлення «електронкою» чи «вайбером».

Більше подробиць: http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-недвижимости/