. Оцінка нерухомості в Києві – оцінка вартості майна в 2019 році

Оцінка нерухомості в Києві – оцінка вартості майна в 2019 році

Оцінка нерухомості в Києві

Оцінка нерухомості в КиєвіЧи потрібна сьогодні експертна оцінка нерухомості в Києві? Багато хто скаже, що така послуга йому не потрібна, адже він і сам знає скільки коштує його майно. Насправді все не так просто, адже для багатьох цілей потрібен офіційних документ від незалежного експерта. Тому давайте більш детально розглянемо послугу «оцінка нерухомості».

Наше видання разом із експертами компанії «Хорив» підготували цю статтю і дали відповіді на питання, що виникають в 2019 році частіше за все. Коли потрібна обов’язково? Чи потрібна така робота для дарування і успадкування? Скільки коштує така робота в 2019 році? Що таке оцінка комунального, державного і приватного майна – чим вони відрізняються?

Коли потрібна оцінка нерухомості в Києві в 2019 році обов’язково?

Потрібна оцінка нерухомості в Києві в 2019 році для таких цілей:

  • Для цілей оподаткування.
  • Для укладення договору про оренду.
  • Для сплати судового збору.
  • Для розділу майна.
  • Для бухгалтерського обліку.
  • Для постановки на баланс.
  • Оцінка збитку.
  • Оцінка ремонту.

Визначення «для цілей оподаткування» має на увазі те, що звіт про експертну оцінку нерухомого майна потрібен нотаріусу для того, щоб нарахувати податки від чесної ринкової вартості об’єкту. Кількість податків, що може бути нарахована, залежить від типу операції.

Скільки коштує оцінка нерухомості: квартир, земельних ділянок, житлових будинків та іншого?

Скільки коштує оцінка нерухомості в Україні чи Києві? Яка ціна даної послуги? Визначення ринкової вартості квартири, земельної ділянки, житлових будинків і іншого, коштуватиме від 750 до 2500 грн. І це враховуючи те, що це типовий вид нерухомості. Якщо це нежитлове приміщення, то вартість може бути більшою.

Із 2019 року зросла вартість майданчиків, що виконуються посередницькі функції між виконавцем і ФДМУ, що призвело до значного підняття цін. Одна реєстрація чи перереєстрація такого звіту, сьогодні може коштувати 1200-1400 грн.

Оцінка комунального, державного і приватного майна

Оцінка комунального майна частіше використовується для договору оренди. Державне майно теж орендують, але інколи і вносять до балансу підприємства чи продають. Приватне ж майно використовується в більшій кількості угод: дарують, передають під заставу, продають та інше.

Джерело інформації: оценка-имущества.укр