Оцінка нерухомості Київ

Оцінка нерухомості Київ

Оцінка нерухомості КиївОцінка нерухомості Київ проводиться нашою групою компаній для різноманітних поширених і рідкісних цілей, що включає в себе також і консультації. Ми не тільки визначаємо ринкову вартість нерухомого майна, а також консультуємо щодо кращого продажу та більш вигідної купівлі такого майна.

До нерухомості можна віднести наступне майно: житлові будинки, багатоквартирні будинки і житлові комплекси, кімнати (в гуртожитках, комунальних квартирах, в звичайних приватних житлових квартирах), гаражі та гаражні бокси, машиномісця і паркінги, будівлі та комплекси будівель, різні споруди всіх видів, інженерні комунікації, земельні ділянки.

Скільки коштує експертна оцінка нерухомості м. Київ, Київська область

Коштує експертна оцінка нерухомості м. Київ, Київська область від 250 грн. Оцінка квартири коштує від 250 до 600 грн. – все залежить від цілі оцінки. Також на вартість впливає і місце розташування об’єкта. Наприклад, квартира, оціночна вартість якої визначається, розташована в Київській області, буде коштувати в середньому 400 грн.

Грошова оцінка землі буде коштувати від 400 грн. і вище, оцінка вартості житлового будинку – від 400 грн. Якщо ж потрібно визначити ринкову вартість нежитлового приміщення чи будівлі, то вартість буде вищою: від 700 грн.

Які документи потрібні для замовлення незалежної оцінки нерухомості в Києві, Київській області?

Якщо Вам потрібна оцінка нерухомості Київ або Київська область, то Вам потрібно мати наступні документи:

  • Будь який документ, що підтверджує право власності на майно. Ним може бути договір, свідоцтво, витяг, інший.
  • Технічний паспорт БТІ на майно. Інколи це може бути документ старого зразку «інвентаризаційна справа».
  • Паспорт і ідентифікаційний код – для фізичної особи, для юридичної особи – виписка або свідоцтво про реєстрацію.

Незалежна експертна оцінка також може бути проведеною, якщо у Вас відсутні документи. Така робота буде мати назву «Висновок про вартість майна» або «оціночний акт».

Недорога, доступна експертна оцінка нерухомості Київ

Незалежний оцінювач майнаВам потрібна недорога і доступна експертна оцінка нерухомості Київ? Тоді Вам потрібно звернутися до нашої компанії, офіс якої розташований в місті Києві, по вулиці Глибочицькій, 72. Поруч із офісом, розташована зупинка громадського транспорту, що має назву «Вознесенський узвіз». Також є поруч і станція метрополітену «Контрактова площа».

Привезіть нам копії документів і вже на наступний день отримайте звіт про експертну оцінку нерухомого майна житлового і комерційного типу.

Є також і послуга «оцінка нерухомості он-лайн», що дає змогу замовляти таку послугу без візиту до офісу. Потрібно лише надіслати всі документи нам на електронну пошту чи інший месенджер (вайбер, телеграм, інше). Готову роботу можна буде забрати вже на наступний робочий день.

Більше інформації щодо експертної оцінки нерухомості в Києві, Київській області за цим посиланням http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-neruhomosti/ сайту «Хорив».