. Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область - Оцінка майна

Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область

Оцінка нерухомості Київ

Оцінка нерухомості КиївЧи обов’язково потрібна оцінка нерухомості Київ в повсякденному житті громадян? Так, зазвичай ця послуга є обов’язковою в 90% всіх операцій: нотаріальні, юридичні, фінансові та інші. Всі судові спори, що стосуються розділу нерухомості, потребують експертної оцінки. Без такого звіту Ви не зможете оформити договір дарування чи купівлі-продажу в нотаріальній конторі України.

Наша компанія пропонує Вам цю послугу за доступні кошти в короткі строки виконання. В середньому типова оцінка нерухомості виконується за один робочий день. Якщо об’єкт є більш складним, то вартість може складати 1-3 доби.

Коли потрібна експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область?

Найчастіше експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область потрібна в таких цілях:

  • Судовий спір або для суду.
  • Нотаріальна контора або нотаріальні операції.
  • Посольство чи візовий центр.
  • Бухгалтерський і податковий облік.
  • Страхування нерухомого майна.
  • Пред’явлення в соціальних службах.
  • Прийняття особистих чи управлінських рішень.
  • Укладення чи продовження договору оренди.
  • Внесення майна в уставний фонд підприємства.
  • Ретроспективна оцінка.

Скільки коштує оцінка нерухомості в місті Києва, Київській області, Україні?

Скільки сьогодні коштує оцінка нерухомості м. Київ чи Київська область? Така робота коштує в середньому 350-500 грн. Така вартість є актуальною для типових і простих робіт: експертна оцінка землі, квартири, будинку, гаражів тощо.

Якщо потрібно визначити оцінку вартості майнового комплексу, то на вартість послуги впливатиме площа майна, його місце розташування, ціль звіту, терміни виконання, форма оплати.

Оплата за послуги із визначення оціночної вартості нерухомості в Києві і Київській області здійснюється в готівковому і безготівковому вигляді. Реквізити оплати можна отримати по пошті, вайберу або в офісі нашої компанії.

Незалежна експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область доступна для всіх

Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область доступна для всіх: юридичних і фізичних осіб. Вам не потрібно шукати де дешевше, а просто звернутися до нас і домовитись про знижку.

Ми в свою чергу пропонуємо низькі ціни, швидкість виконання та формування звітів про оцінку майна, а також доставку в будь яке відділення пошти України. По місту доставка може бути здійснена безкоштовно!

Більше відомостей щодо оцінювання нерухомості в Києві http://ua.оценка-киев.укр/оцінка-нерухомості/ за цим посиланням, на сайті компанії «Експертний центр».