Оцінка майна

Оцінка майна включає в себе досить широкий спектр робіт по визначенню вартості різного типу власності. Ми можемо замовити у експертів визначення оціночної вартості автомобіля, квартири, житлового будинку, земельної ділянки чи паю, гаража, домоволодіння чи дачі, недобудованого об’єкту, оцінку збитку, цінних паперів і торгової марки, обладнання і програмного забезпечення, товару і техніки, комп’ютерів і меблів, а також багато іншого.

Кожен напрямок оцінювання рухомого і нерухомого майна поділяється на спеціалізації – наша ж компанія проводить спектр оціночних послуг, що поєднується всі ці спеціалізації і напрямки. Ми визначаємо вартість майна для всіх цілей, які виникають в нашому суспільному, економічному житті, коли виникає гостра потребу у залученні якісних незалежних експертів. Він тому і називається незалежним, що його судження визначаються точну і аргументовану позицію щодо оцінки вартості нерухомості і іншого майна.

Експертна оцінка майна Київ

Оцінка майна проводиться у всіх районах і масивах Києва. Ми виконуємо роботи у всіх частинах правого і лівого берегів Києва і області. Із достовірністю можемо сказати, що кожен район столиці нами досконало вивчений і проаналізований.

Який би то район не був: Шевченківський чи Дніпровський, Святошинський чи Голосіївський, Печерський чи Деснянський, Солом’янський чи Дарницький – ми виконаємо роботу із максимально якістю в 100%. Потрібно оцінити квартиру в центрі Києва? Ми це зробимо! Потрібно оцінити житловий будинок в приватному секторі Печерського району? Це не проблема? Потрібно провести експертизу недобудови в Дарницькому районі? Тоді ця проблема буде вирішена!

Оцінка майна Київська область

Ми виконуємо оцінку майна в Київській області, у всіх містечках і селищах регіону. Виїжджаємо на об’єкти для оцінки нежитлових будівель і приміщень, комплексів будівель і споруд, обладнання, квартир, будинків і земельних ділянок у всі райони. Знаємо досконало Бородянський і Києво-Святошинський райони, Тетіївський і Таращанський, Володарський і Білоцерківський, Вишгородський і Обухівський, Броварський і Макарівський, а Бориспільський, Сквирський і інші.

Оцінка майна в Київській області проводиться на таких самих умовах, що і в Києві. Вартість типового звіту коштуватиме від 500 до 1500 грн. Виконується за одну добу, якщо це звісно не цілісний майновий комплекс або пакет акцій.

Оцінка майна Україна

Оцінка майна проводиться і в інших містах України – це не забороняється законодавством. Ми надсилаємо готові документи щодо оціночної вартості майна Новою Поштою, УкрПоштою або іншою службою доставки документів в Україні.

Ми не працюємо без часткового авансу! Тому, якщо Вам потрібна експертна оцінка, будьте ласкаві надіслати нам всі необхідні документи і аванс. Розрахунки проводяться на картку, рахунок або у готівці.