Оцінка квартири в Києві. Визначити вартість квартири – послуги експерта

Оцінка квартири в Києві. Визначити вартість квартири – послуги експерта

Оцінка квартири в Києві. Визначити вартість квартири – послуги експертаЖитло користується все більшим попитом у світі. Не виключенням є і Україна. Багато людей виїжджають із маленьких депресивних сіл і переїжджають до мегаполісів. І таке житло, як квартири, користується неабиякою популярністю. Тому, саме оцінка квартири в Києві або іншому місті країни, набуває більшої потреби серед пересічних громадян. І потреба визначити вартість квартири стає “гострішою”.

Що таке оцінка із реєстрацією? Коли вона потрібна? Чим відрізняється звіт для суду від такого ж звіту із ціллю «для продажу»? На ці та інші питання читайте нижче. Статтю підготували із відомостей експертів компанії «Хорив».

Оцінка квартири в Києві «по новому». Оцінка житла із реєстрацією в новому модулі

2019 рік ми починаємо із змінами, що були внесені наприкінці 2018 року. З середині літа в Україні запрацювала нова система реєстрації звітів про оцінку нерухомого майна. Відтепер, експертна оцінка квартири в Києві і інших містах України, може бути використаною в нотаріальних цілях лише тоді, коли вона пройшла перевірку нового майданчику. Це новоспечена система, що бере плату за роботу, яку б мали робити працівники ФДМУ.

Звісно, що це вплинуло на подорожчання послуг із сторони оціночних компаній. Але це тільки перша ложка дьогтю. Нотаріусам теж потрібно сплачувати ідентичну суму коштів при реєстрації даних звітів. Ц стосується тільки приватних нотаріусів. Державним нотаріальним конторам вирішили надати доступ на безоплатній основі. І після цього до приватних нотаріусів почало звертатися менше клієнтів, адже ніхто не хоче переплачувати зайвих 500 чи 600 грн. В наступному, а це в 2019 році, вартість послуги реєстрації черех модуль знову планує збільшитись.

Оцінка квартири для розподілу в суді – більш детально

Дуже часто оцінка квартири замовляється для розділу. Тобто є кілька співвласників нерухомості, які хотіли б поділити спільне майно. Хтось домовляється мирно, а хтось через суд. У будь якому випадку потрібно мати дані щодо ринкової вартості об’єкту.

Тому для того, щоб визначити вартість квартири, потрібно звернутися до сертифікованого оцінювача житла.

Дізнавайтесь більше! Про те, які має мати Замовник документи, скільки буде виконуватися така робота, а також більше деталей щодо вартості, читайте на сайті оценка-имущества.укр. Сайт належить компанії «Експертний центр».

Оцінка квартири в Києві і інших містах України. Визначити вартість квартири в кращих експертів

Якщо Вам терміново потрібна оцінка квартири в Києві, Ужгороді, Луцьку чи іншому місті України, то Вам просто необхідно звернутися до кращих експертів. Сьогодні однією із кращих профільних компаній, є незалежна організація «Хорив». ЇЇ досить легко знайти в світовій павутині мережі інтернету.

Підготуйте всі відомості щодо Вашого об’єкту в електронному вигляді і надішліть по вайберу. Вже на наступний день Ваш звіт Вам відправлять Новою Поштою в будь який населений пункт України. Успіхів.

Джерело: www.khoriv.kiev.ua