. Оцінка квартири в Києві. Оцінити вартість нерухомості в Києві

Оцінка квартири в Києві. Оцінити вартість нерухомості в Києві

Оцінка квартири в Києві

Оцінка квартири в КиєвіЧому оцінка квартири в Києві дуже потрібна робота і корисна послуга для громадян? Все дуже просто! Щодня в столиці укладається більше двох тисяч договорів купівлі-продажу. А договорів дарування і успадкування ще більше.

Розподіл житла і майна через суд укладається щодня більше тисячі і це тільки в столиці, ще більше таких угод укладається в області та інших містах України. У всіх таких випадках потрібен звіт про оцінку майна.

Оцінити вартість нерухомості в Києві ще й потрібно для того, щоб мати залізний аргумент перед покупцем, чому Ваше майно має саме таку ринкову вартість, а не іншу. І чому Ви не можете поступитися в ціні. Маючи експертний висновок, ви як озброєний солдат: і себе зможете захистити і іншим користь принести.

Важливо! В серпні 2018 року було впроваджено зміни щодо оціночної діяльності в Україні. Через це було збільшено вартість на оцінку нерухомості. Сьогодні ціна визначення ринкової вартості квартири чи кімнати для нотаріуса коштуватиме 1000-1300 грн. в середньому за звіт. Для суду така робота коштуватиме від 500 до 1000 грн., а для інших цілей в середньому звіт коштуватиме одну тисячу українських гривень.

Що впливає на оцінку квартири в Києві? Що враховується оцінювачем нерухомості в Києві?

Експертна оцінка квартири в Києві і Україні враховує не просто низку факторів, а велику кількість першочергових і вторинних характеристик. Але є такі, що мають 90% впливу на формування вартості нерухомості, у нашому випадку саме житла. Ми їх і розглянемо.

  • Локація.
  • Стан.
  • Поверх.
  • Рік будівлі.

Оцінка квартири в Києві для суду, банку, нотаріуса. Як оцінити вартість нерухомості в Києві?

Оцінка квартири в Києві частіше за все потрібна для суду, нотаріуса, а рідше для бухгалтерії, банку і інших цілей. Частіше за все укладається договір купівлі-продажу, тому для продажу її замовляють у 80% випадків.

Як оцінити вартість нерухомості в Києві? Як оцінити житло в Україні? Вам потрібно звернутися до профільної компанії, яка не є посередником! Це дуже важливо! Краще звернутися саме до таких експертів, які мають всі дозвільні документи. На такій роботі не варто заощаджувати. Вам можуть запропонувати низьку ціну, але потім виникне багато додаткових платежів, що ускладнить Вашу роботу і збільшить Ваші витрати.

Підгодуйте список документів, його можна знайти на сайті компанії «Хорив», в потім домовтесь про зустріч із незалежним експертом. Сьогодні звіт готується за одну добу і може бути актуальним протягом шести місяців.

Джерело статті: http://www.khoriv.kiev.ua/