. Оцінка квартир в Києві. Оцінка вартості житла в Києві

Оцінка квартир в Києві. Оцінка вартості житла в Києві

Оцінка квартир в Києві

Оцінка квартир в КиєвіЕкспертна оцінка квартир в Києві є досить важливою послугою! Нею користуються не тільки пересічні громадяни, а і бізнес (юридичні особи і фізичні особи-підприємці). Якщо акції і корпоративні права оцінюють рідше, адже таке майно є менш поширеним в Україні, то із житлом все інше.

Сьогодні кількість квартир зростає. В столиці росте кількість нових житлових комплексів, забудовується не тільки центр міста, а і його периферійна частина. Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина, Ірпінь, Буча, Гостомель – ці населені пункти вже майже з’єднані із Києвом. І їхній список можна продовжувати, адже ми навели лише в приклад найбільше забудовані населені пункти Київщини.

Оцінка вартості житла набирає саме особливої потреби при продажу. Потрібно спочатку правильно визначити оціночну вартість квартири, а вже потім звертатися до нотаріуса для укладання угоди.

Оцінка квартир в Києві: всі райони міста і області

Оцінка квартир в Києві якісно визначається компанією «Хорив». Вона проводить такі роботи у всіх районах столиці: знає досконало Шевченківський і Дарницький райони, добре орієнтується в Солом’янському і Голосіївському, Печерському і Дніпровському, має філії в Деснянському і Святошинському, а також в Подільському районах правого і лівого берегу міста.

Також компанія «Хорив» добре орієнтується в Київській області і знає всі райони регіону. Потрібна оцінка житла в Броварах, Обухові, Борисполі чи Ірпені? Чи в Білій Церкві або в Вишневому? Тоді робота буде виконана із вищою якістю і професійністю.

Важливо! Незалежна експертна оцінка нерухомості в Києві і Україні в цьому році зазнала невеликих змін. В 2018 році почав працювати новий модуль, що вплинув на зростання цін нотаріальних і оціночних послуг. В 2019 році змін не передбачено.

Що враховує оцінка вартості житла в Києві?

Оцінка вартості житла в Києві враховує наступне:

  • Локація об’єкта.
  • Фізичний стан.
  • Наявність ремонту.
  • Укомплектованість технікою.
  • Рік будівництва будинку.
  • Поверх квартири.
  • Загальна площа.
  • Планування.

Скільки коштує оцінка квартири в Києві і як її замовити?

Сьогодні оцінка квартири в Києві і області може коштувати від п’ятисот до двох тисяч гривень. Оцінка для нотаріуса коштує в середньому 1200-2500 грн. Для суду така робота коштуватиме 500-1200 грн.

Щодо точного встановлення вартості роботи, краще перейдіть за посланням нижче і надішліть запит експертам. Вам дадуть відповідь щодо вартості, строків виконання і переліку потрібних документів.

Джерело написаної статті: оценка-киев.укр