. Оцінка корпоративних прав | ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА - КИЇВ, УКРАЇНА

Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних правОцінка корпоративних прав може замовлятися для вирішення багатьох цілей. Дуже часто трапляється так, що один із засновників підприємства виключається або виходить, а для цього потрібно визначити вартість його долі. Також може бути продаж підприємства, судовий процес або для пред’явлення в суді.

Інколи бізнес, тобто підприємство, перетворюється на «чемодан без ручки» і керівництву потрібно прийняти чітко і обґрунтоване рішення щодо подальшого розвитку. В такому випадку саме звіт про експертну оцінку допоможе зробити правильний вибір щодо майбутнього компанії.

Читайте також: «Оцінка основних засобів»

Скільки коштує оцінка корпоративних прав? Які документи потрібні для виконання такої роботи?

Скільки коштує оцінка корпоративних прав? Середньоринкової чи орієнтовної вартості такої роботи не буває. Ціна кожної роботи такого характеру визначається індивідуально. Чому так? Візьмемо за приклад дві компанії. Одне підприємство складається із майна в кількості п’яти одиниць: три столи, шафа і ноутбук. Друге підприємство має на балансі техніку, автомобілі і спеціалізовану техніку, програмне забезпечення, нерухомість та інше. Це дві кардинально різні по складності і вартості роботи!

Для того, щоб експерт зміг надати Вам інформацію по вартості і термінах виконання, йому потрібно ознайомитись із наступним переліком даних:

  • Баланс підприємства.
  • Фінансова звітність підприємства за останній квартал, рік або останній звітній період.

Після того, як буде проаналізовано надану інформацію, експерту може знадоибитсь ще додаткова інформація:

  • Розшифрування деяких пунктів або строк балансу.

І вже після цього аналізу ми надамо Вам інформацію по вартості і термінах, що буде аргументованою і вигідною для Вас.

Радимо також статтю по схожій тематиці: «Оцінка акцій»