Оцінка кімнати і квартири в Києві і Україні. Оцінка житла

Оцінка кімнати і квартири

Оцінка кімнати і квартириСьогодні велика кількість житла нас оточує в мегаполісах. Є різноманітні житлові будинки, котеджі і в стилі модерн, таунхауси, квартири одно і багаторівневі. Вся ця нерухомість має багато унікальних особливостей і саме експертна оцінка кімнати і квартири в Києві чи Україні – це можливість залучити експерта до визначення вартості житла.

Якщо в Київській області проживає в житлових будинках близько 70% населення, то в Києві все навпаки: 70% відсотків громадян живе в квартирах і тільки 30% мешкає в приватних будинках. Тому саме цей тип житла є таким витребуваним серед інвесторів, орендарів, покупців та бізнесу.

Коли потрібна експертна оцінка кімнати і квартири в Україні?

Є багато випадків, коли потрібна оцінка кімнати і квартири в Києві чи Україні. Але ми наведемо Вам тільки головні випадки, коли потрібна дана послуга:

  • Розподіл майна через суд. Дуже часто трапляється, що люди ділять майно внаслідок розлучення чи інших причин. Часто рідні не можуть поділити спадок або батьківське житло. В такому випадку потрібно встановити вартість об’єкту спору і потім звернутися до суду. Хоча інколи виходить вирішити конфлікт і мирно, тобто продати і поділити кошти навпіл в рівних частинах.
  • Продаж або нотаріальне оформлення. З 2019 року в Україні діють спеціалізовані майданчики, що реєструють звіти про оцінку. Вартість їхніх послуг постійно зростає, що впливає на збільшення витрат учасників угоди «купівлі-продажу». Звісно, що такий модуль проблему заниження докорінно не вирішив, а от ускладнити процес оформлення і паралізувати ринок нерухомості – це в нього вийшло чудово!
  • Внесення на баланс підприємства. Будь яка юридична особа має якісь активи на балансі: нерухомість, автотранспорт, меблі, інтелектуальну власність. Все це майно, що вноситься до балансу, потребує оцінювання експертом.
  • Оцінка збитку квартири. В багатоквартирних житлових будинках трапляються випадки затоплення. І зрозуміло, що є сторона потерпілих внаслідок затоплення житла. Щоб визначити вартість компенсації внаслідок затоплення, потрібно звернутися за послугами експертів.

В 2019 році існують нові правила визначення оціночної вартості нерухомості, квартир і кімнат в Україні. Про це читайте на сайті www.khoriv.kiev.ua компанії ХОРИВ.

Скільки коштує оцінка кімнати і квартири в Києві і Україні? Як проводиться така робота?

Скільки коштує оцінка кімнати і квартири в Києві і Україні? Сьогодні ціна такої роботи стартує від 750 грн. і сягає 3000 грн. Тут все залежить від функції звіту, складності і особливостей об’єкту. Вартість виїзду оплачується додатково. Наприклад, ціна визначення ринкової вартості нерухомості в Києві із виїздом буде коштувати дешевше, аніж в області. Витрати на виїзд в місто Обухів чи Бориспіль будуть закладені в вартість послуги.

Як проводиться така робота? Експерт отримує від замовника всі необхідні документи або відомості. Потім домовляється про виїзд. Для нотаріальних угод (дарування, право успадкування або продаж) виїзд не потрібен. Потім оцінювач готує вже сам звіт і передає його замовнику. Виконується робота десь за 1-2 дні.

Радимо також прочитати статтю: «Оцінка нерухомості»