. Оцінка гаражів і машиномісць Київ, Україна - Оцінка вартості гаражів

Оцінка гаражів

оцінка гаражів

оцінка гаражівОцінка гаражів і паркінгів має за мету визначення вартості такого майна, враховуючи його особливості проектування і планування, фізичного зносу, місця розташування і інших параметрів. Вартість, яку визначає експерт, є ринковою.

Така послуга, що проводиться нашою компанією, виконується для цілей бухгалтерського і податкового обліку, для вирішення різноманітних спорів і конфліктів серед власників, співвласників і спадкоємців, а також для суду, банку, нотаріуса. У випадках нотаріального оформлення, наприклад, для укладення договору дарування і успадкування не першої лінії споріднення, оформлення договору купівлі-продажу, звіт із оцінки має бути внесений до єдиної бази звітів.

Враховуючи зміни, що відбулися в 2018 році, перед внесенням такого звіту до бази ФДМУ, звіт ще перевіряється електронним модулем. Ці дії проводяться для того, щоб унеможливити заниження ринкової вартості гаража чи паркінгу.

Експертна оцінка гаражів і машиномісць (паркінгів) – що впливає на ринкову вартість?

Експертна оцінка гаражів і машиномісць формує ринкову вартість виходячи із багатьох умов. Окрім економічного стану в країні, політичної ситуації, курсу валюти, також впливають і параметри самого об’єкту нерухомості.

Отже на вартість гаража або паркінга впливають наступні параметри:

  • Тип. Це може бути гаражний бокс, окремо розташований гараж або машиномісце. Всі ці три об’єкти можуть мати різну вартість, в залежності від свого унікального типу.
  • Матеріал. Об’єкт може бути металевим, цегляним, бетонним чи панельним. Може бути побудований із бетону і блоків. Металеві гаражі є найдешевшими, а цегляні мають найбільшу цінність.
  • Площа. При розрахунках враховується загальна площа. Не окремо першого поверху, а враховуючи площу всіх додаткових приміщень.
  • Додаткові приміщення. Підвал або оглядова яма можуть збільшувати загальну площу, а це призведе до збільшення його ринкової вартості. Багато покупців схиляються при виборі саме до об’єктів, що мають додаткові приміщення. Наприклад, в підвалі можна зберігати шини чи іншу продукцію, а оглядова яма дає можливість проводити ремонтно-відновлювальні роботи автомобіля власноруч.
  • Місце розташування. Нерухомість, що розташована в центральній частині міста Києва, бути мати вищу вартість, чим аналогічна, що розташована на околиці. Така ж ситуація із регіоном. Гараж в місті Обухові чи Броварах, Київської області, буде мати більшу вартість, аніж схожі об’єкти в Фастові чи Василькові. Відстань до центру міста і обласного центру, впливає на ринкову вартість нерухомого майна.
  • Комунікації. Опалення, електрика, водопостачання – наявність комунікацій позитивно впливає на вартість майна.
  • Рівень оздоблення. Якщо ви провели ремонтні роботи в приміщенні і рівень оздоблення максимального високого рівня, то це збільшить ціну нерухомого майна.

Більше подробиць про оцінку нерухомості http://ua.оценка-киев.укр/оцінка-нерухомості/.

Яка ціна оцінки гаражів і паркінгів в Києві?

Оцінка гаража в Києві, а також в інших областях України, коштує:

  • Для дарування, успадкування першої лінії споріднення – 700-800 грн.
  • Для пред’явлення в суді, для банку, бухгалтерії, посольства, розділу і інших схожих цілей – 700-1000 грн.
  • Для продажу чи обміну, для нотаріуса – 1300-2000 грн.

На вартість може впливати багато факторів.

У випадку розподілу майна або для суду, проводиться виїзд експерта «на місцевість». У випадку нотаріальних операцій, виїзд незалежного оцінювача не потрібен. Вартість виїзду встановлюється індивідуально – залежить від маршруту і відстані.

Як проводиться експертна оцінка гаражів і паркінгів в Києві і області? – «два слова від експерта»

Експертна оцінка гаражів і паркінгів в Києві і області, Україні, проводиться дуже просто! Вам потрібно підготувати потрібний список документів і надати чи надіслати його експертам. Як надати? Можна привезти ці документи до офісу компанії. Як надіслати? У шапці сайту є контакти для зв’язку. По цих номерах працюють вайбер і телеграм – можна скористатися ними.

Звіт із оцінки гаража виконується за один робочий день. Є можливість замовити адресну доставку по місту Києву. Доставка в інші населені пункти здійснюється Новою Поштою.

Розрахунок проводиться як на карту ПБ, так і в готівковій формі. У випадку оплати через бухгалтерію, тобто по рахунку, вартість послуг може зростати.

Якщо Вам потрібно оцінити нерухомість, то ми Вам допоможемо!