Оцінка автомобіля

оцінка автомобіля

 Експертна оцінка автомобіля. Оцінювач автомобілів

оцінка автомобіляЕкспертна незалежна оцінка автомобіля – це процес і результат оціночної діяльності, метою якого було визначити ринкову справедливу вартість авто, враховуючи його фізичний стан, пробіг, наявність додаткових опцій, рівень комплектації, модель, марку, рік випуску, а також інші параметри.

Оцінювач автомобіля добре розуміється на техніці, знає як влаштовано всі механізми: двигун, кузов, ходова та інше. Він може легко встановити та виявити при огляді наявні пошкодження кузову та салону.

Вартість послуг оцінки автомобіля від групи компаній «Хорив»:

  • для суду, сплати судового збору, розподілу майна при розлученні – 400-500 грн.;
  • для банку, кредиту, для застави майна – 400-500 грн.;
  • для нотаріуса, дарування, успадкування, продажу – 350-400 грн.;
  • для бухгалтерії, договору оренди, переоцінки основних фондів підприємства – 400-500 грн.

При оцінці транспорту в великих об’ємах, вартість може знижуватися! Ми завжди домовимось про найкращу ціну та вигідні умови! Кожен замовник для нас є особливим.

Термін виконання звіту про оцінку автомобіля – 1 робочий день.

Увага! Дізнавайтесь більш детально про вартість та строки виконання оцінки мотоциклів, автобусів, вантажівок, причепів, тягачів, спеціалізованої техніки, екскаваторів, комбайнів, тракторів за посиланням на одному із наших сайтів.

Оцінка автомобіля: що найбільше впливає на його ринкову вартість

  • Рік випуску. Від року випуску залежить його фізичний стан. Хоча це не завжди так. Бувають авто, які мають кращий стан при терміні експлуатації в 25 років, чим КТЗ тієї ж марки із експлуатацією в 2 роки. Рік випуску також впливає на моральну застарілість моделі та марки. В більшості випадків діє одне правило: «Чим молодший колісний транспортний засіб – тим більша його ціна!».
  • Наявність дефектів, пошкоджень. Потертість салону, подряпини лакофарбового покриття, вм’ятини на кузові, сліди корозії металу – це все впливає на вартість майна.
  • Пробіг, кількість напрацьованих годин. Чим більший пробіг та кількість напрацьованих годин, тим більша імовірність, що авто потребує ремонту деяких вузлів. Хоча не завжди так. Але є ще такий показник як «перепробіг». При перепробігу авто швидше зношується, що знижує його ринкову вартість на ринку.
  • Рівень комплектації. Сьогодні автомобіль можна комплектувати по будь якому бажанню: камера заднього виду, парктронік, підігрів та масаж сидінь, а також багато інших опцій. Кожна опція має свою ціну, що впливає на загальну ціну оцінюваного майна.
  • Об’єм двигуна та тип пального. Оцінка автомобіля враховує об’єм двигуна та тип пального, яке використовується. В цьому випадку все індивідуально. Але на сьогодні, популярності набувають гібридні та електричні двигуни. Такі двигуни економні, тому і користуються попитом. Транспорт із таким двигуном буде коштувати дорожче, аніж просто із дизельним чи бензиновим, газовим.

Якщо Вам потрібна незалежна оцінка автомобіля – замовляйте цю послугу у нас. Ми працюємо по всій Україні. Тільки кращі умови!

Джерело інформації: сайт «Експертний центр»