. Оцінка автомобіля, техніки і обладнання - ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА

Оцінка автомобіля, техніки і обладнання

Оцінка автомобіля, техніки і обладнання

Оцінка автомобіля, техніки і обладнанняЦя стаття розповість Вам, що таке експертна оцінка автомобіля, техніки і обладнання. Коли потрібна нам така робота? Що вона в собі містить? Скільки вона коштує в Києві чи інших містах України? А також розповімо, що потрібно знати кожному замовнику такої послуги.

Цю послугу ми поділимо на три умовних групи, що опишемо нижче. Всі вони відрізнятимуться за складністю і вартістю. Кожен із напрямків є сьогодні актуальним і потрібним кожному українцю, незалежно від статусу. Також послугами експертної оцінки транспорту і техніки, широко і часто користуються юридичні особи.

Важливо знати! Не путайте терміни експертиза і експертна оцінка. Друге не визначає технічний стан, а тільки реальну ринкову вартість майна.

Оцінка техніки і обладнання

Оцінка техніки і обладнання визначає вартість різноманітного устаткування: комп’ютерної техніки, меблів, верстатів, складних виробничих потужностей, агрегатів, девайсів і гаджетів, побутового і офісного гарнітуру тощо.

Використовується дана послуга в Україні для бухгалтерського обліку, укладення різноманітних договорів, списання, продажу, переоцінки основних засобів, внесення майна до статутного капіталу компанії, розділу, а також для інших потреб.

Щоб визначити вартість такої роботи в Києві чи Україні, експертам потрібно мати повний список обладнання. На ціну буде впливати не тільки об’єм і кількість, а також складність і особливість оцінюваного майна. Наприклад, визначити вартість десяти типових і поширених комп’ютерів, набагато легше, аніж одного картографічного станку, що було виготовлено в 1940 році.

Оцінка автомобіля

Оцінка автомобіля, так як і оцінка нерухомості, проводиться переважно для фізичних і юридичних осіб. Вона включає в себе визначення ринкової вартості автомобілів, автобусів, мотоциклів. Як проводиться оцінка авто в Києві чи Україні? Вартість визначається шляхом підбору і співставлення аналогічних пропозицій продажу, а потім обов’язково проводиться коригування по необхідним характеристикам.

При оцінюванні авто чи транспорту, експерт завжди враховує його рік випуску, фізичний стан і рівень експлуатації.

Коштує така робота в 2019 році від 750 грн. Якщо вона потребує реєстрації на нових майданчиках, то ціна складатиме 2500-3000 грн. за типовий об’єкт.

Оцінка автомобіля, техніки і обладнання від оціночної компанії «Хорив»

Якщо Вам потрібна оцінка автомобіля, техніки і обладнання в Києві чи Україні, то експерти компанії «Хорив» виконають роботу будь якої складнощі. Потрібно просто зателефонувати або написати і Вам нададуть всю необхідну інформацію по виконанню експертної оцінки. В деяких випадках готову роботу можна вже отримати за добу. Також є послуга доставки звіту по території України.

В компанії «Хорив» є провідні фахівці, що мають весь перелік дозвільних документів, сертифікатів і ліцензій. Все працює дуже просто! Можна замовити роботу навіть не приїжджаючи до офісу! Всі деталі дізнавайтесь в офісі компанії.

Джерело поданої інформації: оценка-имущества.укр