. Експертна оцінка автомобілів в Києві, Україні - ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА

Оцінка автомобілів

Коли ми кажемо оцінка автомобілів, то ми маємо на увазі оцінку всіх типів транспортних засобів: вантажівок, мотоциклів, автобусів, легкових авто, тягачів, прицепів, рефрижераторів. Окрім вартості колісних транспортних засобів, наша компанія визначає вартість літальних, плавальних та інших засобів пересування, транспортування тощо.

В чому різниця між експертизою і оцінкою авто? Яка ціна таких послуг в Києві і Україні? Що впливає на вартість такого майна? Як проводиться експертна оцінка такого майна? Як замовити таку послугу? Все це ми розглянемо в даній статті. Вся інформація є актуальною і відповідає всім вимогам 2018 року.

Експертиза чи оцінка автомобілів – в чому різниця?

Якщо Вам було пошкоджено автомобіль чи причіп до нього і Вам потрібно з’ясувати, скільки коштуватиме вартість такого збитку, то потрібно замовляти саме експертизу. Такі експерти працюють в страхових компаніях, незалежних і інших організаціях.

Що ж стосується визначення ринкової вартості авто, саме як рухомого майна, то Вам потрібна експертна оцінка автомобілів. Таку роботу виконує незалежний оцінювач.

Тобто основні відмінності таких послуг в тому, що в першому випадку визначаємо суму збитку, а в іншому – ринкову вартість КТЗ. Про те, що враховується при розрахунках в другому варіанті, читайте нижче в статті.

Яка ціна оцінки автомобілів в Києві?

Скільки коштує оцінка автомобілів в Києві чи Україні:

  • Оцінка легкових авто, мотоциклів, мопедів, автобусів, вантажних, комбайнів, тракторів, екскаваторів для суду, банку, бухгалтерії, відчуження, застави, оформлення спадщини, дарування – від 700 грн.
  • Оцінка авто і транспорту для продажу із реєстрацією в базі (модулі) – 1300-2000 грн.

На вартість може впливати багато речей. Наприклад, потрібно виконати терміново роботу і доставити її за певною адресою в місті Києві. В такому випадку вартість буде збільшуватися. Якщо ж кількість одиниць транспорту буде перевищувати більше десяти, то вартість може знижуватися. У більшості випадках – це індивідуальні умови, що обговорюються заздалегідь.

Що впливає на оцінку авто в Києві і Україні?

На оцінку авто впливає багато факторів, а також параметрів такого майна: бренд і марка, рік виробництва або випуску, наявність додаткових опцій, фейсліфт, об’єм двигуна, його тип, наявність гібридної установки, потужність двигуна (паливного чи електричного), шкіряний салон, тип трансмісії, наявність пошкоджень кузову і салону, пробіг.

Щодо фізичного стану, то тут важливо, скільки автомобіль вже експлуатувався і чи має він пошкодження кузову: вм’ятини, подряпини, місця ржавіння, пошкодження у вигляді корозії металу.

Пробіг теж враховується. Суттєве значення він має у тому випадку, якщо він перевищує норму середньорічного пробігу для певної марки транспорту. Техніка, що експлуатується як таксі чи швидка допомога, відразу втрачає 10-15% від загальної вартості.

Як проводиться експертна незалежна оцінка автомобілів в Києві і Україні? – порядок проведення

Експерт визначає ринкову вартість автомобілі. Така інформація зазначається в звіті про оцінку. Як проводиться така робота? Незалежний фахівець може використовувати для розрахунків електронну базу або відкритий ринок пропозицій. Об’єкти, що використовуються для порівняння і визначення ціни, мають бути максимально подібними із об’єктом оцінки.

Перед оцінкою автомобілів, спочатку проводиться огляд самого об’єкту. Якщо у замовника немає можливості надати свій КТЗ для його огляду, то він може надати фото, що зробить їх власноруч. На фото має бути присутній номерний знак, а також показник одометра (пробіг). Якщо є пошкодження, то їх теж потрібно сфотографувати.

Як замовити експертну оцінку авто або незалежну експертизу автомобіля?

Вам потрібна експертна оцінка автомобілів чи іншого транспортного засобу? Ця робота потрібна для суду, розподілу майна, оформлення спадку, бухгалтерії чи інших цілей? Потрібна недорога, а головна термінова і якісна послуга? Тоді ми Вам допоможемо!

У нас можна замовити такі послуги, навіть не відвідуючи офісу. Всі необхідні документи можна надіслати нам по телеграму або вайберу (контакти вказані в шапці сайту), а аванс внести на картку. Готовий звіт отримаєте кур’єрською службою доставки.

Послуги надаються по всій Україні, у тому числі в Києві і Київській області. Більше подробиць можна отримати в офісі або по телефону. На листи по вайберу, телеграму і пошті, ми відповідаємо миттєво. Чекаємо Вашої заявки або дзвінка.

Більше подробиць щодо визначення ринкової (оціночної) вартості автомобілів і транспорту за цим посиланням: http://оценка-киев.укр/оценка-имущества/оценка-автомобиля/