Незалежний оцінювач майна

Оцінка нерухомості в Києві, Київській області, Україні. Експертна оцінка

Незалежний оцінювач майнаНезалежний оцінювач майна – це професія актуальна на сьогоднішній день, чи не варто навіть її розглядати. Спробуємо в цьому розібратися. Спробуємо з’ясувати, чи ватро свою власну дитину готувати до такої професії, а якщо і так, то чому.

Ми звернулися до експертів оціночної компанії Хорив http://ua.khoriv.kiev.ua/, що мають достатньо практики в оціночній діяльності України і отримали від них багато корисних відомості, які теж використаємо в написанні цієї статті.

Незалежний оцінювач майна – хто ти?

Незалежний оцінювач майна – це професійних, фаховий, сертифікований експерт , який проводить розрахункові, вишукувальні і аналітичні роботи, ціллю яких є визначення ринкової вартості майна, що буде реально відображати всі особливості оцінюваного об’єкту, а також ситуації на ринку України (враховуючи економічну і політичну ситуацію).

«Незалежний» саме тому, що всі оціночні компанії приватні і державних компаній в Україні не існує, так як і не існує державних оцінювачів.

Як стати оцінювачем майна?

Для того, щоб отримати фах оцінювача майна, потрібно спочатку отримати вищу освіту. Після отримання диплому про вищу освіту, потрібно пройти курси навчання у профільних закладах, що готують майбутніх незалежних оцінювачів. Після проходження курсів, потрібно пройти один рік стажування, тобто практичного навчання у діючого сертифікованого оцінювача. Стажування можна проходити у експерта, який має досвід практичної діяльності не менше двох років. Після успішного практичного навчання, виникає можливість скласти іспит в ФДМУ і отримати свідоцтво оцінювача.

Перспектива професії незалежного оцінювача

Із кожним роком збільшується кількість матеріальних цінностей: зростає кількість нерухомого майна (будівель і споруд, квартир і гаражів, адміністративних і офісних будівель, будинків та іншого), комунікацій, транспортних засобів, обладнання і техніки, різноманітного устаткування, цінних паперів, інтелектуальної власності і програмного забезпечення, іншого майна. Все це майно має свою цінність. Щоб визначити вартість будь якої одиниці майна, що нас оточує, потрібна людина, яка зможе це професійно зробити.

Уявіть, скільки речей з’являється на світ кожного дня! Візьміть до уваги тільки одне обладнання чи техніку. Скільки смартфонів виробляється кожного дня. Скільки автомобілів виїжджає на дорогу України. Все це потрібно оцінювати для різноманітних цілей (наприклад для банку чи нотаріуса). Тому висновок Ви можете зробити самі, чи перспективна це професія 🙂