. Мораторій на продаж землі в Україні в 2019 році - HorivAgroTeh

Мораторій на продаж землі в Україні в 2019 році

Мораторій на продаж землі в Україні в 2019 році

Мораторій на продаж землі в Україні в 2019 роціМожна із впевненістю сказати, що мораторій на заборону продажу сільськогосподарських земель в Україні до виборів скасовано не буде. У нас всі політики люблять піар і реформами псувати собі «лице» ніхто не хоче. Очевидно, що більшість реформ не буде підтримано населенням, а отже і погіршить рейтинг політика, який захоче їх втілювати в життя.

Провівши навіть мінімальне опитування у громадян України, можна сказати із впевненістю, що більшість проти розвитку земельного ринку. Більшість громадян проти скасування мораторію на продаж земель с/г призначення. Хоча дуже дивно, що більшість із тих хто проти, землі такого цільового призначення не мають. І на запитання: «Якщо Вам заборонити продавати Ваше майно – квартиру, авто або щось інше?», реагують негативно. Тобто наші громадяни проти того, щоб селянин зміг продати своє нерухоме майно!

Чому склалася така жахлива ситуація? І до чого це взагалі призводить? Політики в України піаряться на тому, що широко обговорюється пересічними громадянами. Наприклад, ми чуємо із телевізорів розмови про газ, комунальні платежі і боротьбу із корупцією. Так само і популярна думка, що наші рідненькі чорноземи розкуплять і ми всі будемо рабами якогось іноземця. І призводить це до того, що чорний ринок землі успішно розвивається, земля не має своє ринкової ціни і скуповується за копійки. І поки мораторій не буде скасовано, не бути здоровому ринку землі в Україні і не продати власникам сільськогосподарських угідь майно чесно, відкрито і за нормальну ціну.

Чи можна змінити ситуацію щодо мораторію? Так, можна і її потрібно змінювати. Ні в якому разі не потрібно голосувати за кандидатів в депутати до міської ради, ВР, за кандидата в президента України, які підтримують продовження мораторію на заборону продажу сільськогосподарських земель і цим самим роблять своїх громадян ще біднішими.