Мораторій на продаж землі. Ринок землі в 2017 році

земляСьогодні по поділимося із Вам інформацією щодо мораторію на продаж сільськогосподарської землі, а також як його продовження вплине ринок землі в 2017 році.

Стаття формувалася експертами оцінювачами компанії Хорив, яка займається оцінкою землі в Києві та Україні.

Сьогодні нажаль в умовах повного контролю телебачення та новин, популісти використовують неосвіченість українців і «грають» на патріотизмі. На телебаченні та в пресі Ви знайдете 99% інформації, що мораторій на землю це перш за все для простих селян, які живуть та працюють на землі, яку вони отримали в вигляді паїв. Коли ми запитаємо в чиновника, чому він проти вільного продажу землі сільськогосподарського призначення, то він відповість, що він хвилюється за селян, що його обдурять або іноземці куплять всю українську землю. Спробуємо розвіяти міфи щодо позитивного впливу мораторію на селян, ринок землі, українську економіку.

Розповіді про те, що наші всі наші чорноземи куплять іноземці і селяни будуть рабами. На рахунок рабів, то на нашу думку в нинішній ситуації українські селяни більше схожі на рабів, так як не мають повного права розпоряджатися своїм майном.

На рахунок іноземців, які куплять всі українські землі! В більшості високо розвинутих раїнах можна придбати землю в будь якій кількості, головне щоб у Вас були гроші. Іноземці, які зможуть придбати землю, будуть інвестувати в бідну економіку України, а це надходження в бюджет та нові робочі місця. Просимо звернути увагу також на те, що в Україні можна зібрати один, максимум два урожаї за один рік, коли наприклад в Туреччині кількість річних урожаїв може складати від 2-х до 5-ти. Де інвестору вигідніше купувати землю, де він отримає більше доходу? Враховуйте також та, що в Україні нестабільна економічна, політична ситуація, а також війна з Росією. І на фоні цих негативних факторів нам будуть розповідати, що іноземці «заберуть» всю землю в українців.

Кому вигідний мораторій на продаж землі?

Вигідний мораторій перш за все чиновникам, в яких є бізнес в аграрному секторі. Агрохолдинги, аграрні компанії беруть в оренду землю «за копійки», грубо кажучи за центнер зерна. Тобто вони користуються землею селян за копійки, аргументуючи це тим, що таку землю продати не можна і тому вартості вона ніякої немає. Тут тільки холодний цинізм! Їм ринок землі не вигідний, адже тоді їм прийдеться купувати цю землю або ж брати її в оренду в рази дорожче, а так у них сьогодні повна монополія на користування українськими надрами.

Що чекає на ринок землі в 2017 році?

Із забороною продажу та вільного користування землею сільськогосподарського призначення на фоні війни, девальвації гривні, зниження росту ВВП, ринок землі на жаль чекаю «важкий час». Велика кількість податків та інші негативні фактори відбиваються на рості бізнесу в Україні – велика кількість підприємців закрила свій бізнес, а інвестори не хочуть ризикувати, вкладаючи кошти в Україну.

Земля сьогодні в Україні не є повноцінним товаром та продуктом. Серйозні іноземні компанії не можуть відкрити свої фермерські господарства, тому що не можуть придбати землю, а це втрата для економіки України.

Із зняттям обмеження на продаж с/г земель, зростуть надходження в бюджет країни, а також в карман кожного українця. Бабуся зможе продати свій пай, та використати отримані кошти для власних потреб: лікування, подорожей та іншого. Зросте кількість робочих місць, збільшиться рівень розвитку сільського господарства.

Українцям залишається тільки відстоювати свої права та боротися проти рабовласницького ладу.

Мораторій має бути знятим, а українцям мають дати право вільно користуватися своїм майно! Тільки вільна економіка побудує сильну країну.

Джерело інформації: http://ua.khoriv.kiev.ua/ оціночна компанія Хорив