. Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів: купити, замовити

Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів: купити, замовити

Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів

Підібрати і купити лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів в Україні дуже просто! Для цього існує наш магазин ХоривАгроТех, що здійснює професійне консультування і продаж деталей до пресів-підбирачів всіх імпортних марок.

У Вас є зернозбиральний комбайн імпортного виробництва, але Ви не знаєте який скребок Вам потрібен до Вашого зернового / колосового елеватора? Тоді ми допоможемо Вам визначитись із цим. Цю статтю ми підготували для того, щоб кожен покупець запчастин до сільськогосподарської техніки міг безперешкодно і легко замовити елеватор, а також лопатки / скребки до нього.

В таблиці є всі дані щодо розмірів лопаток (гумових скребків), а також дані щодо комбайну і каталожний номер деталі:

Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів (2)

Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів (3)

Лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів (4)

Ви знайшли потрібну Вам деталь? Тоді телефонуйте нам в офіс або пишіть на телеграм чи вайбер. Листи також можна надсилати на пошту.

Ми підберемо лопатки, скребки до зернових і колосових елеваторів комбайнів Вашої марки і моделі. Зробимо це швидко і якісно, а головне за доступні ціни. Чекаємо Вашого звернення до нашого магазину. ХоривАгроТех – еталон якісної продукції і висококласного обслуговування.

Підібрати ланцюг чи елеватор до комбайна можна ось тут.