. Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів: підібрати, купити

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів в Україні: підібрати, купити

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів, ХОРИВАГРОТЕХ

Придбати ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів досить просто, особливо коли знаєш всю необхідну інформацію. Коли Ви досвідчений фермер чи комбайнер, то Ви добре володієте інформацією щодо підбору ланцюга до комбайна. Але якщо така деталь потрібна вперше? Тоді ця стаття саме для Вас!

В цій статті ми розповімо, як підібрати ланцюг привідний, елеваторний чи транспортер похилої камери для комбайнів Claas (Клаас), Sampo (Сампо Розенлав), Dronningborg (Дронінборг), Epple Mobil (Епл Мобіл), John Deere (Джон Дір), Massey Ferguson (Масей Фергюсон), Case (Кейс), New Holland (Ню Холанд), Laverda / Fiatagri (Лаверди / Фіатагрі), Deutz Fahr (Дойц Фар), Fortschritt (Фортшріт), Volvo (Вольо ВМ) і до інших марок такої с/г техніки.

Як підібрати привідний ланцюг до комбайна?

Всі деталі зношуються, не виключенням є і привідний ланцюг комбайна. Він перебуває під постійним навантаженням, тому його заміна має бути вчасною. Але як його підібрати, коли немає ніяких даних щодо маркування та іншого? Потрібно визначити основні розміри деяких елементів ланцюга, а потім визначитись із маркуванням, що потрібне в даному випадку.

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів (1)

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів (3)

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів (2)

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів (4)
Ланцюги типу С і типу S найчастіше зустрічаються в зернозбиральних комбайнах іноземного виробництва. В нашому магазині можна їх придбати як упаковками по 5м, так і метрами. Вартість одного метру дізнавайтесь в нашому офісу, магазину ХоривАгроТех.

Як підібрати транспортер похилої камери до комбайна?

Підібрати транспортер похилої камери до комбайна трішки складніше, аніж просто привідний ланцюг. Він має кріплення під планки, що мають теж свої унікальні розміри. Також, потрібно враховувати і те, що планки можуть кріпитись через 4 або 6 ланок, або через іншу кількість ланок.

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів 2 (2)

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів 2 (1)

Якщо Вам потрібно підібрати планки до Вашого комбайну, а саме до транспортера похилої камери, то ми це зробимо із задоволенням. До речі, у нас також можна придбати і з’єднувачі. В кожній пачці транспортера, що ми пропонуємо до продажу, одне з’єднання додається безкоштовно.

Як підібрати зерновий чи колосовий елеватор до комбайна?

Підібрати зерновий чи колосовий елеватор до комбайна дуже просто, якщо Ви знаєте його крок, а також інші параметри. Всі поширені види зернових і колосових елеваторів ми приводимо нижче. Подивіться уважно, що потрібно заміряти і в яких місцях, щоб визначитись із маркуванням ланцюга.

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів, прес-підбирачів 3

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів, прес-підбирачів 4

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів, прес-підбирачів 5

Майже всі типи зернових і колосових елеваторів комбайнів є на складі нашого магазину. Що це означає? Це перш за все швидкість доставки – ми відправимо потрібну довжину ланцюга вже в день замовлення. Якщо такий тип елеватора є на складі магазину, то Ви отримаєте посилку за короткий проміжок часу і сплатите за нього у відділенні Нової Пошти. Відправка здійснюється по всій Україні, у всі відділення.

Як підібрати скребок або лопатку до елеватора комбайна?

Для того, щоб підібрати скребок або лопатку до будь якого імпортного комбайну, перейдіть за цим посиланням! Там всі деталі. До кожної лопатки вказано каталоговий номер і його основні розміри – це дуже зручно.

Більшість лопаток і скребків у нас є в наявності. Всі інші моделі таких запчастин ми доставимо в Україну за короткий проміжок часу. Телефонуйте і замовляйте. Ми працюємо щоденно!

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів всіх марок в Україні від нашого магазину – краща продукція німецької якості

Ланцюги, елеватори, транспортери для комбайнів всіх марок в Україні від кращого магазину ХоривАгроТех. Якщо Вам потрібно знайти і підібрати інші деталі, то радимо Вам завітати до наших додаткових сайтів agrocrop.in.ua і texmakagro.in.ua, де є велика кількість деталей в електронних каталогах.

Всі наші ланцюги – це німецька продукція AGV Germany Parts, що має вищий рівень якості. Зима, літо, осінь чи весна – ми у будь який сезон доставимо Вам якісну продукцію від кращого виробника. Щодо цін дізнавайтесь в нашому офісі. Або пишіть нам на вайбер чи телеграм. Чекаємо Ваших замовлень.