. Купівля квартири – поради експерта - Експертна оцінка

Купівля квартири – поради експерта

Купівля квартири – поради експерта

 

Купівля квартири – поради експертаВсі ми мріємо про свою власну квартиру. Хоча є правда і частина населення, що користується послугами оренди такого майна і не бачить підстав для придбання в приватну власність житлової нерухомості. Але все ж таки, таких людей меншість.

Здається коли вже зібрана вся сума коштів, вся складність позаду. Але тут і виникають труднощі в пошуку і підборі якісної квартири.

Місце розташування. Тобто спочатку ми вибираємо об’єкт за його адресою. Добре проаналізуйте всі умови життя і Ваші вподобання. Де ви працюєте, чи потрібен Вам спортзал, чи прогулюєтесь ви парком, де поруч магазини і станція метро? Дайте відповіді на ці питання і виберіть той мікрорайон, де найбільше Вам буде зручно і комфортно проживати. Не радимо купувати квартиру, від якої Вам потрібно буде дві години витрачати на дорогу до роботи.

Новий чи вторинний? Вибравши географічне розташування об’єкту для купівлі, ми маємо визначитися із типом будинку: первинний чи вторинний. До первинного типу будинків ми відносимо всі новобудови після 2000 року. Враховуйте те, що купивши житло в новозбудованому будинку, Вам потрібно буде зробити ремонт, чекати завершення будівництва всіх прибудинкових споруд і облаштування території, яке ще може продовжуватися кілька років.

Буде корисно! Перед тим, як продавати, здавати в оренду чи виконувати інші дії із нерухомості, краще скористатися послугами незалежних оцінювачів. Експертна оцінка нерухомості в Києві, Мінську чи Москві, допоможе Вам максимально правдиво і точно визначити реальну ринкову вартість квартири. А це дасть змогу зробити правильний вибір в подальшому: за яку суму купувати, чи потрібно таке майно продавати і так далі.

Ви придбали квартиру в будинку 2018 року і зробили там ремонт. Але будинок ще кілька років «дає посадку» і на пофарбованих стінах з’явилися тріщини. Це теж потрібно все враховувати. Інколи краще купувати в житловому комплексі, що вже кілька років експлуатувався і повністю заселений, адже заселення – це ще одна із проблем (постійно перекриті проїжджі частини вантажними авто в дворі комплексу, ремонти в сусідніх квартирах).

Вторинний ринок нерухомості або бабусі на лавочках. Купуючи ж квартиру в будинку сталінської чи хрущовської епохи, слід розуміти, що в дворі буде постійна боротьба за порядок. Одним із додаткових мінусів – це фізичний знос. Також Вам гарантовано прокурені підїзди, відсутність місць для паркування, старі комунікації. Вишенькою на торті будуть бабусі на лавочках, які постійно всім незадоволені, а це не дуже добре впливатиме на Ваш комфорт проживання.

Правильність і достовірність, а головне наявність документів на майно. Ви вибрали бажану квартиру. Потрібне переконатися в законності прав власності продавця на цю нерухомість. Попросіть копії правовстановлюючих документів і перевірте дані через нотаріальну контору. Також переконайтесь, чи в квартирі ніхто не прописаних – це може завадити укладенні договору купівлі-продажу.

Важливо знати! Незалежна експертна оцінка квартири для продажу, дарування чи банківської позики, розподілу через суд і для інших цілей, проводиться ліцензованими експертами. Якщо в оцінювача немає дозвільного документу чи свідоцтва про підвищення спеціалізації, то він немає права надати такі послуги.

Автори статті. Цю статтю було написано незалежними експертами оцінювачами http://www.khoriv.kiev.ua/ компанії «Хорив». Ці фахівці мають практичний досвід в оцінюванні нерухомості в Україні, Росії, Грузії, Казахстані, Польщі та інших країнах Західної і Східної Європи.

Вся інформація, що подана в статті, була набута за роки практичної діяльності в сфері продажу нерухомості і його оцінювання для більшості поширених цілей. Потрібна експертна незалежна оцінка нерухомості? Завітайте до компанії Хорив.