. HorivAgroTeh - експертна оцінка, аналітика, запчастини для техніки в Україні

HorivAgroTeh – експертна оцінка, аналітика, запчастини для техніки в Україні

HorivAgroTeh

HorivAgroTeh – українська компанія, ціллю якої є якісне інформування щодо змін і новин в сільському господарстві, забезпеченні експертною оцінкою бізнесу і громадян України. Компанія ХАТ також є імпортером сільськогосподарських і спеціалізованих запчастин до комбайнів, тракторів, навантажувачів, дизельних і інших двигунів, екскаваторів, пресів-підбирачів тощо.

Експертна оцінка в Україні

Незалежна експертна оцінка нерухомості в Україні проводиться із дотриманням всіх національних стандартів щодо оціночної діяльності, вимог, чинного і діючого законодавства України, а також всіх умов і регламенту постанов, що діють на території нашої країни.

Потреба у визначенні ринкової вартості Вашого майна виникає дуже часто. Це і угоди по відчуження, і судові спори, і пред’явлення в банку, залучення інвестицій чи кредитів, а також багато інших випадків, коли така робота просто необхідна. А перед продажем краще завчасно замовити послугу із оцінювання нерухомості або іншого майна, а не по вимозі нотаріуса при укладенні договору купівлі-продажу. Маючи завчасно вірну ринкову вартість рухомого, нерухомого майна або цінних паперів, можна вигідно його продати або правильно інвестувати і не зазнати фінансових витрат.

Оцінка нерухомості

Ми виконуємо експертну оцінку нерухомості в Києві, Київській області і Україні. Оцінюємо квартири, кімнати, цілісні майнові комплекси, будівлі, нежитлові приміщення і комерційну нерухомість, землю і житлові будинки, гаражі, склади, офіси і багато іншого. Визначаємо також оціночну вартість комунікацій. Робота виконується для всіх цілей, які існують в нашій державі та регламентуються законами.

Незалежна експертна грошова оцінка землі в Україні проводиться для укладення цивільно-правових договорів, а також для оренди, продажу, дарування, застави в банку, залучення інвестицій, бухгалтерських операцій і інших угод. Цей напрямок оцінки є одним із найбільш поширених в компанії HorivAgroTeh, тому виготовлення такого звіту є особливо якісним.

Оцінка транспорту, обладнання і цінних паперів

Ринкова незалежна експертна оцінка транспорту, обладнання, цінних паперів, інтелектуальної власності – це один із основних напрямків, на якому спеціалізується наша організація. Ми проводимо оцінку автомобілів, спеціалізованої техніки (комбайнів, пресів-підбирачів, екскаваторів, сівалок, причіпної будівельної і сільськогосподарської техніки, тракторів і іншого), обладнання, електронної техніки, комп’ютерів, побутових і офісних меблів, акцій, векселів, цінних паперів, програмного забезпечення, корпоративних прав.

Ми проводимо оцінку основних фондів, а також переоцінку основних фондів підприємств в Києві і інших містах України. Хоча наш офіс розташований в столиці, це не перешкоджає нам виконувати звіти із оцінки майна в інших куточках країни. Також спеціалізуємось на рецензуванні таких звітів – надаємо послуги рецензента.

Більше подробиць щодо оцінки майна на сайті оценка-киев.укр, що належить незалежній компанії «Експертний центр».

Новини, аналіз і статистика

Ми публікуємо і пишемо цікаві статті щодо сільського господарства у світі і в Україні, новин аграрного сектору, сільськогосподарської і будівельної техніки, земельного ринку і відносин в економіці, а також багато іншого.

Підписуйтесь на наш сайт і отримуйте тільки якісні інформативні новини і публікації. Ми прагнемо, щоб наш ресурс поєднав в собі аналітика, статиста, журналіста, публіциста, незалежного експерта оцінювача і головного імпортера країни.

Запчастини для сільськогосподарської техніки

Окрім всіх вищевказаних напрямків, ми є також імпортером запчастин для сільськогосподарської і спеціалізованої техніки в Україну. Власний склад нашої компанії – це можливість надсилати більше 1000 одиниць найменувань щодня. Електронний каталог запчастин http://ru.khorivagroteh.in.ua/ дає змогу швидко замовляти і комунікувати з нашим основним «мозковим центром», що розташований в офісі компанії на вулиці Глибочицькій в місті Києві.

Запчастини для комбайнів, двигунів і іншої техніки ми надсилаємо зі складу, що розташований у Волинській області. Посилки надсилаються Новою Поштою у будь яке інше відділення, що знаходиться в вашому місті чи селищі.

В магазині AGROCROP можна підібрати запчастини на Claas, Case New Holland, Ford, Sampo, Volvo, JCB, John Deere, Massey Ferguson, CAT, а також до інших поширених імпортних моделей техніки. Наш склад має постійно в наявності всі елеватори зернові і колосові, привідні різнорядні ланцюги, транспортери похилої камери, а також інші цепи для комбайнів і пресів підбирачів. Велика кількість ременів, валів, варіаторів і багато іншого.

Можна також замовляти бу запчастини або вживані деталі. На сайті ТехМакАгро можна замовити б/у запасні частини до різної техніки: від звичайних склоочисників до гідро розподільника трактора чи навантажувача.

Реклама на нашому ресурсі і співпраця

Ми пропонуємо послуги із розміщення реклами Ваших послуг і продуктів на нашому інформаційному ресурсі HorivAgroTeh. Ми готуємо статті для Вашого продукту із 100% унікальністю, що дасть змогу просувати Ваші товари і послуги в інтернеті. В статтю чи огляд додаються посилання, що збільшить трафік (кількість відвідувачів) на вашому сайті. А чим більше відвідувачів, тим більше замовлень і продажів.

Щодо реклами і співпраці пишіть на пошту info@khoriv.kiev.ua або переходьте в розділ «співпраця» і дізнавайтесь більше подробиць.