. Експертна оцінка Київ, Україна | Оцінка майна, нерухомості, авто, акцій

Експертна оцінка Київ, Україна

експертна оцінка

 

експертна оцінкаЕкспертна оцінка визначає вартість будь якого типу, виду і форми власності: нерухомості, автомобілів, транспортних засобів, обладнання, техніки, житла і комерційного майна, цінних паперів, акцій, торгових марок, цілісних майнових комплексів, товару і іншого комунального майна.

Слід зауважити, що незалежний оцінювач зазначає ту вартість, яку вимагає ціль звіту. Якщо це угода купівлі-продажу чи дарування, то вартість буде ринковою. Така ж сама вартість зазначається і для бухгалтерського обліку, пред’явлення в суді і розподілу майна, отриманні кредиту в банку під заставу, а також для багатьох інших цілей.

Взагалі така послуга ділиться на напрямки і спеціалізації. Є два основних напрямки і до кожного із них відносяться певні спеціалізації. Кожна із них зазначається в свідоцтві оцінювача, тому її легко знайти і перевірити.

Але окремим виключенням є оцінка землі – свідоцтво, що дає змогу проводити оцінку земельних ділянок, потрібно отримувати окремо. Сьогодні оцінювачі землі часто проходять навчання і здаються іспити в такому навчальному закладі, як НУБіП, що в Києві.

Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості ділиться на такі напрямки:

Оцінка житла. Сюди можна віднести всі майно житлового типу: будинки і котеджі, дачі, квартири, кімнати, частини квартир або долі в них. Часто такого фахівця, що визначає вартість такої нерухомості, називають оцінювачем житла.

Оцінка комерційної нерухомості. До цього напрямку відносяться всі види будівель і споруд, допоміжних інженерних будівель, комунікацій (системи електрики, водопостачання, опалення, каналізації, газифікацій). Також сюди відносяться і нежитлові приміщення: офісні, складські, торгові, магазини, ресторани, а також інші.

Оцінка земельних ділянок. В цій категорії знаходяться землі сільськогосподарського призначення, паї, для будівництва індивідуального житлового будинку, для ведення садівництва, особистого селянського господарства і землі промисловості, або для ведення комерційного використання.

Більше подробиць щодо визначення вартості нерухомості отримуйте за цим посиланням: http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-недвижимости/

Експертна оцінка автомобілів і транспорту

Експертна оцінка автомобілів і транспорту ділиться на такі основні напрямки:

Оцінка авто. До автомобілів ми відносимо всі транспортні засоби, що пересуваються на колесах (двох, трьох чи чотирьох): мотоцикли, автобуси, легкові, вантажні, тягачі, пікапи, універсали, седани, квадра цикли і інші ТЗ.

Оцінка спецтехніки. Цей напрямок визначає вартість різноманітної будівельної, ремонтної і сільськогосподарської техніки в Україні: комбайнів, тракторів, грейдерів, катків, сівалок, пресів підбирачів, екскаваторів і іншого.

Більше подробиць щодо оцінки автомобілів і транспорту: http://оценка-киев.укр/оценка-имущества/оценка-автомобиля/

Експертна оцінка обладнання, техніки і меблів

Експертна оцінка обладнання є однією із складних робіт, що виконує наша компанія. Сюди модна віднести велику кількість побутовою, спеціалізованої, промислової, домашньої, офісної і іншої техніки: звичайна комп’ютерна техніка, станки, меблі, музичні інструменти, телефони, принтери, лінії виробництва, міксери, бетономішалки і тому подібне.

Інколи визначення вартості одного старого телефону може бути складнішим, аніж оцінка десяти сучасних станків, які мають багато пропозицій на ринку України. Тому перед тим, як сформувати вартість даної послуги, незалежному експерту спочатку потрібно ознайомитись із переліком оцінюваного обладнання.

Експертна оцінка цінних паперів, акцій, інтелектуальної власності

Експертна оцінка цінних паперів. Акції, векселі, мінори тарні пакети? Ми проведемо оцінку Ваших цінних паперів за короткий строк і зробимо це максимально якісно!

Оцінка інтелектуальної власності. Ви запатентували виріб, торгову марку і хотіли б знати його ціну? Або потрібно визначити вартість програмного забезпечення – це все відноситься до цього напрямку. Щоб виконати роботу такої складності, потрібно мати всі необхідні сертифікати і необхідний практичний досвід. У нашій компанії є такі фахівці, тому проблем із роботою по визначенню вартості інтелектуальної власності просто не буває.

Якщо у Вас виникли якісь питання щодо оцінки рухомого чи нерухомого майна, або ж із проведення оцінювання цінних паперів або інтелектуальної власності, пишіть нам (098) 838-53-32, (066) 843-05-77. До цих номерів «прив’язані» телеграм і вайбер. Також для зв’язку можна використовувати діючу пошту info@khoriv.kiev.ua. Чекаємо Вашого листа або дзвінка до нашого офісу.