. Експертна оцінка землі. Оцінювач землі - HorivAgroTeh

Експертна оцінка землі. Оцінювач землі

Експертна оцінка землі. Оцінювач землі

Експертна оцінка землі. Оцінювач земліЕкспертна оцінка землі є сьогодні чи не найпоширенішою роботою із експертної оцінки в Україні. Оцінювачі землі стверджують, що попит на цю роботу постійно зростає, так як і зростає кількість будівництва будинків, комерційних будівель і інженерних споруд різного типу і характеристики. Із зростанням активності самого земельного ринку, росте і активність замовлень такої послуги. Тому ми вирішили познайомити Вас із цією послугою біль детально.

Коли потрібна грошова оцінка земельних ділянок, паїв? Скільки коштує така робота? Де її можна замовити? Які терміни виконання? Із цими та іншими питаннями, ми звернулися до оціночної компанії «Хорив» (http://ua.khoriv.kiev.ua/), що проводить оцінку в місті Києві, а також в інших населених пунктах України. Всю отриману інформацію ми викладаємо нижче в статті, тому перейдемо до важливішої інформації.

Коли потрібна експертна оцінка землі в Україні?

Експертна оцінка землі потрібна в таких випадках:

  • Укладення договору про оренду. Досить часто, фермерські господарства чи фізичні особи, укладають договір про оренду земельної ділянки (паю) із місцевими органами влади, самоврядування (міською, сільською радою). Для того, щоб точно визначити суму орендної плати, потрібно надати звіт із експертної оцінки майна. Оцінювачі землі кажуть, що інколи місцеві органи влади також можуть вимагати нормативну оцінку землі.
  • Оформлення права власності, приватизація.
  • Купівля-продаж землі, дарування, успадкування, тобто для нотаріуса (цілей оподаткування). В такому випадку грошова оцінка земель потрібна обов’язково – це вимагає законодавство України! Нотаріус розраховує суму податку, використовуючи експертну оцінку земельної ділянки.
  • Для суду. Всі судові процеси чи спори, які виникають навколо нерухомості, зобов’язують пред’являти в суді звіт про експертну оцінку майна. Також може використовуватися такий звіт для сплати судового збору.
  • Для банку. Часто фермери залучають кредитні кошти, а для цього потрібно знати вартість заставного майна. Тому потрібно звернутися до послуг оцінювача землі.
  • Бухгалтерський облік. Оцінка чи переоцінка основних фондів підприємства (організації, фірми), постановка нерухомості на баланс, передача нерухомості на баланс іншій компанії, підприємству.

Скільки коштує експертна оцінка землі в Україні? Де можна замовити?

Ціна експертної оцінки землі становить від 400 грн. Така вартість актуальна для простих типових ділянок, поширеного цільового призначення: ведення садівництва, будівництво житлового будинку, особисте селянське господарство. Якщо ж ділянка чи пай мають свої унікальні особливості, мають велику площу, то вартість буде встановлювати індивідуально. Також на ціну оцінки земельних ділянок впливає і функція оцінки (мета).

Замовити таку послугу можна в компанії «Експертний центр», яка має в штаті якісних і кваліфікованих оцінювачів землі. Більше деталей на сайті «оценка-киев.укр» цієї компанії. Там ви знайдете більш детальну інформацію, щодо ціни і строків виконання, які потрібно підготувати документи та інше.