. Експертна оцінка землі і житлових будинків – визначення ринкової вартості

Експертна оцінка землі і житлових будинків – визначення ринкової вартості

Експертна оцінка землі і житлових будинків

Експертна оцінка землі і житлових будинківЕкспертна оцінка землі і житлових будинків потрібна в багатьох випадках: розподіл майна, вирішення конфліктних ситуацій щодо поділу чи права власності, оформлення спадку, продаж, пред’явлення в різноманітних державних чи інших організаціях, відчуження або інше. І саме експертна оцінка нерухомості http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/ допомагає вирішувати всі ці поставлені завдання.

Із кожним роком кількість житлової нерухомості в Україні збільшується. Тільки в Києві і Київській області за останні 2017 і 2018 роки, було побудовано понад 50 000 будинків різних типів: таунхаусів, садових чи котеджного типу, а також звичайних «сільських хат». Земельна ж ділянка є невід’ємною частиною для такого типу нерухомого майна, тому її вартість визначається першочергово. І саме від вартості землі буде залежати загальна ринкова вартість домоволодіння.

Експертна оцінка землі і житлових будинків – коли потрібно реєструвати таку роботу?

Якщо Вам потрібна експертна оцінка землі і житлових будинків, то такий звіт має бути зареєстрованим. Що це за новий порядок? В 2018 році, влітку, було введено нові правила реєстрації звітів із оцінки майна для цілей оподаткування. І в 2019 році ми маємо обов’язково реєструвати такі звіти і тільки після присвоєння звіту ідентифікаційного номера, ми можемо укласти угоду в нотаріальній конторі.

Тобто всі ці нові правила реєстрації, стосуються саме нотаріальних операцій. Всі ж інші угоди: цивільно-правові і інші, такого реєстрування не потребують.

Скільки коштує експертна оцінка землі і житлових будинків в Україні?

Звісно, що нові правила із визначення ринкової вартості нерухомості, призвели до подорожчання послуг. Сьогодні експертна оцінка землі і житлових будинків коштуватиме 2000-3000 грн. Все залежатиме від того, яку площу має майно, де воно розташоване і інші параметри, що впливають на формування вартості послуг незалежних експертів.

Якщо Вам потрібен висновок про вартість для суду, то оцінка землі буде коштувати 700-1000 грн. Це із урахуванням того, що ділянка має звичайне цільове призначення, не комерційне. Що ж стосується будинку, то вартість висновку про його оцінку коштуватиме 700-1500 грн. Ціна кожної роботи встановлюється індивідуально. Деталі запитуйте в експертів компанії «Хорив».

Джерело: сайт оценка-имущества.укр