Оцінка нерухомості Київ, Київська область

Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область

Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська областьВам потрібна експертна оцінка нерухомості Київ чи Київська область і Ви не знаєте з чого почати? Не знаєте скільки коштує послуга із експертної оцінки майна і які документи потрібно підготувати? Тоді ця стаття саме для Вас – ми розглянемо всі основні моменти цієї послуги, що цікавлять кожного замовника.

Оцінка нерухомості включає в себе збір, аналіз, обробку і розрахункову частину, в результаті чого експерт отримує цілком обґрунтовану і аргументовану ринкову вартість нерухомого майна. Вартість може бути визначена такої власності: квартири, житлового будинку або земельної ділянки, нежитлового приміщення чи будівлі, комерційного чи житлового майна, а також іншого.

Експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область «он-лайн»

Коштує експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область від 300 до 1000 грн. за оцінювання типового майна для суду, банку, посольства, бухгалтерського і податкового обліку, візового центру чи консульства, нотаріуса. Сюди входить оцінка квартири, землі, будинку, приміщення або іншого.

Визначення вартості будівель, або комплексу будівель чи споруд, майнового комплексу, буде коштувати від 1500 грн. і вище. На вартість такого майна впливатиме багато факторів: вид оплати, місце розташування об’єкту, його загальна площа, функціональне призначення будівель і приміщень, ціль оцінки (продаж, оренда, залучення інвестицій, страхування або інше).

Замовити таку оцінку нерухомості в Києві, Київській області можна «он-лайн». Просто підготуйте якісні цифрові копії документів і надішліть нам на пошту. Якщо є фото майна, то це буде теж додатковим джерелом інформації при визначення ринкової вартості майна.

Визначення оціночної вартості нерухомості всіх видів в м. Київ та регіоні

Наша компанія визначає оціночну вартість нерухомості всіх видів в м. Києві і регіоні. Ми здійснюємо виїзди в Обухівський, Броварський, Тетіївський, Києво-Святошинський, Сквирський, Фастівський, Бориспільський, Баришівський, Яготинський та інші райони Київської області.

Вартість виїзду по місту в більшості випадках безкоштовна – все залежить від кількості замовлень, типу майна і його мети оцінки.

Виїзд по Київській області визначається опираючись на витрати пального. Чим далі від Києва розташований об’єкт, тим більшою буде вартість такого виїзду!

Експертна оцінка нерухомості в місті Києві, Київській області для всіх цілей

Незалежна експертна оцінка нерухомості Київ, Київська область проводиться експертами для всіх цілей. Щодо переліку документів, що потрібні для замовлення такої послуги – дивіться його за посиланням, що наведене нижче. Чекаємо на Ваш дзвінок!

Більше корисних відомостей щодо незалежної оцінки нерухомого майна в Києві і Київській області http://оценка-имущества.укр/ocinka-nerukhomosti/ за цим посиланням. Компанія «Оцінка майна» надає оціночні послуги по території всієї України.