. Експертна оцінка майна: нерухомості, автомобілів, обладнання, акцій

Експертна оцінка майна – що це за послуга?

Експертна оцінка майна

Експертна оцінка майнаЕкспертна оцінка майна є послугою не тільки потрібною, а і дуже корисною. Ми переходимо не новий, шостий технологічний уклад, а разом із цим збільшуємо кількість обладнання, техніки та іншого. Нам постійно потрібна професійна і експертна оцінка нерухомості і майна. Про це більше детально нам розкажуть експерти компанії «Хорив».

Давайте продовжимо далі думку, щодо зростання кількості нерухомості, автомобілів та техніки, комп’ютерів, основних засобів, корпоративних прав та іншого. Подивіться навколо себе! Що Ви бачите? Так, це різноманітні інженерні комунікації, дороги із асфальтованим покриттям і тротуари із плиткою, бордюри та будівлі, споруди та автотранспорт, автобуси, кафе і магазини, офісні і торгові центри – це все власність, що має певну цінність.

Власність може бути різною: приватною, державною, комунальною. Щодо приватної власності, то власником може бути фізична або юридична особа, компанія чи підприємство, група осіб, транснаціональна корпорація. І відповідно операцій, що можуть бути стосуватися цього майна, може бути безліч: продаж, передача в користування, оренда, передача під заставу, судові спори та безліч іншого.

Експертна оцінка майна відображає ринкову вартість!

Експертна оцінка майна відображає ринкову вартість. Хоча бувають інші види вартості, в випадку укладень договорів в нотаріуса, вирішенні судових спорів, нам потрібна саме інформація щодо ринкової вартості.

Оцінка нерухомості. В цю групу входять житлові об’єкти, такі як квартири і житлові будинки, а також гаражі і комерційна нерухомість. До комерційної нерухомості відносяться нежитлові приміщення, будівлі і споруди, склади і адміністративні будівлі, майнові комплекси. У тому числі ця група включає і оцінку комунікацій: ліній електропередач, системи кондиціювання і опалення, водопостачання та інше.

Оцінка обладнання і оцінка автомобілів. Це велика група, що включає всі типи обладнання, техніки а також всі види транспорту.

Оцінка акцій, корпоративних прав, основних засобів. Так, окрім цінних паперів, експерт часто визначає ринкову вартість корпоративних прав, основних фондів підприємства, акцій, векселів та іншого.

Висновок! Якщо Ви плануєте придбати новий автомобіль або комерційну нерухомість, то слід спочатку проконсультуватись із незалежним експертом і замовити його консультацію. І тоді Ви зробите правильний вибір, адже будете знайти реальний стан справ, тобто реальну ціну потрібного Вам об’єкту.