. Експертна оцінка квартири в Україні. Як визначається оціночна вартість?

Експертна оцінка квартири в Україні. Як визначається оціночна вартість?

Експертна оцінка квартири в Україні. Як визначається оціночна вартість

Експертна оцінка квартири в Україні. Як визначається оціночна вартістьЯк проводиться експертна оцінка квартири в Україні? Що має знати замовник? Чому потрібно звертатися до ліцензованого експерта? А також багато інших відповідей від провідних оцінювачів http://www.khoriv.kiev.ua/ оціночної компанії України. Читайте статтю і отримуйте безцінні відомості, які стануть в нагоді кожному.

До речі, коли все ж таки потрібна експертна оцінка житлової нерухомості в Україні? Частіше за все, замовниками таких послуг є громадяни, яким просто необхідно довести документально вартість їхнього майна. Ось наприклад Ви плануєте отримати візу в Великобританію, а для цього показуєте послу, що у Вас є активи і Ви солідна людина. На словах Вам ніхто не повірить і тому Ви йдете до експертного центру і замовляєте оціночний акт на Вашу квартиру.

Оцінка квартири після затоплення або визначення вартості збитку

Ще часто експертна оцінка квартири в Україні потрібна при затопленні. Тобто вам необхідно визначити, скільки в грошовому еквіваленті Вам нанесли збитку. Проводиться оцінка ремонтно-відновлювальних робіт в приміщення. Замовник також може замовити в експертизу техніки, яка була пошкоджена. Всі ми маємо уявлення, що сучасне житло – це не тільки оздоблення у вигляді штукатурки, фарби і шпалер. Це також і побутова техніка, меблі, одяг і інші особисті речі, що можуть бути пошкодженими внаслідок дії різних факторів.

Майте на увазі, що перед замовленням оцінки квартири після затоплення, спочатку отримайте акт обстеження від житлово-експлуатаційної контори або просто «ЖЕК».

Експертна оцінка квартири в Україні для нотаріуса: новий порядок такої роботи

Якщо Вам потрібна експертна оцінка квартири в Україні для нотаріуса, то будьте готовими до нових порядків. Сьогодні працюють нові модулі, що додатково беруть плату за реєстрацію кожного звіту із оцінки майна. Орієнтовна вартість однієї реєстрації коштує 500-600 грн. Таку ж суму має заплатити і нотаріус, який буде укладати угоду.

Також модуль унеможливлює суттєве заниження оціночної вартості. У випадку зменшення реальної ціни оцінюваної нерухомості, майданчик просто відмовить Вам в реєстрації і зніме плату. За кожну повторну реєстрацію потрібно буде знову платити із власного карману. Тому майте на увазі, що при оформленні купівлі-продажу або дарування, Вам потрібно буде сплатити за оцінку більше, аніж зазвичай це було раніше.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Україні, то радимо Вам звернутися до компанії «Хорив».

Джерело: http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-neruhomosti/