. Експертна оцінка квартири в Києві для всіх цілей - Оцінка майна

Експертна оцінка квартири в Києві. Все про цю послугу

Скільки міфів і легенд існує на рахунок цієї послуги? А скільки існує запитань! Коли потрібна експертна незалежна оцінка квартири в Києві? Чи потрібна вона обов’язково? Скільки вона коштує і яка вартість буде вказана в звіті? Скільки часу дійсний оціночний акт на квартиру? Чи можна його використовувати в декількох інстанціях: в суді і в нотаріуса наприклад?

Всі питання ми дослідили і проаналізували. Ми звернулися до кращої оціночної компанії України, що називається Хорив (http://www.khoriv.kiev.ua/), та отримали від них всю потрібну нам інформацію. До речі, їхній сайт легко знайти в мережі інтернету за назвою чи посиланням, використавши будь яку пошукову систему: Сафарі, Гугл чи іншу.

Що це за послуга «оцінка квартири» і хто її виконує?

Оцінка квартири використовується громадянами України, у тому числі резидентами і нерезидентами країни. Також звіт про експертну оцінку квартири використовують підприємці або юридичні особи.

Незалежна експертна ринкова оцінка квартири дає змогу чітко встановити її вартість, що відповідає вимогам сьогоднішнього ринку нерухомого майна і відображає всі фактори, що впливають на ринкову вартість такого майна. Оціночна або ринкова вартість, що насправді одна і теж саме, дає змогу визначити реальну, обґрунтовану і аргументовано, а також відкориговану вартість, що є законодавчо і нормативно правильною. Такий звіт виготовляє експерт, що має весь перелік необхідних документів: сертифікат, свідоцтво та довідку пр. внесення до реєстру.

Кожних два роки експерт-оцінювач повинен проходити підвищення кваліфікації, що визначає напрямок його діяльності. Тобто, якщо він планує продовжувати оцінювати квартири і іншу нерухомість, то він повинен пройти підвищення саме за перших напрямком оціночної діяльності.

Чи потрібна експертна оцінка квартири обов’язково? Чи можна обійтись без такої послуги?

Так, експертна оцінка квартири в Києві,а також в інших містах і регіонах України, є обов’язковою послугою. Враховуючи той фактор, що наприклад при укладенні в нотаріуса договору купівлі-продажу, більшість громадян бажають зменшити суму податків, що потрібно сплатити, то є і зацікавленість в заниженні вартості угоди в такому договорі. Тому визначення ринкової вартості нерухомості покладається саме на незалежні оціночні компанії, що визначають реально і справедливо, а не так, як хоче цього зацікавлена особа.

Є випадки, коли експертна оцінка нерухомості не є обов’язковою послугою. Про це читайте за цим посиланням: http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-недвижимости/ на сайті однієї із провідних експертних компаній Києва.

Скільки коштує експертна оцінка квартири в м. Києві? Яку вартість визначає експерт?

Вартість, що зазначається в звіті, є ринковою.

Експертна оцінка квартир в м. Київ становитиме від 250 до 1000 грн. Найнижчу ціну, а саме 250 грн. коштуватиме вам звіт, що не потребує реєстрації в базі ФДМУ, для договору дарування, що замовляється дуже рідко. Найдорожче коштуватиме така послуга для суду, якщо це не типовий об’єкт.

Скільки часу дійсний звіт про експертну оцінку квартири?

Такий звіт до шести місяців і не більше!

Чи можна використовувати оцінку квартири в декількох цілях?

Так, якщо мета оцінки квартири була зазначена: «для укладення цивільно-правових угод», то використати такий звіт можна в декількох цілях. І це тільки в тому випадку, якщо звіт не вилучить наприклад нотаріус чи суддя, якому потрібно буде надати таку роботу.

Більше деталей знаходьте на сайті оціночної компанії «Хорив», про яку ми вже пригадували раніше.