. Експертна оцінка автомобілів і транспорту. Оцінка авто в Україні

Експертна оцінка автомобілів і транспорту

Експертна оцінка автомобілів і транспорту

Експертна оцінка автомобілів і транспортуЧасто виникають суперечки щодо вартості автомобілів. Це стосується при розділі майна, укладенні договору оренди, продажу і в інших випадках. Тому ми вирішили написати цю статтю, тому що саме експертна оцінка автомобілів є послугою витребуваною і актуальною. І допомогли нам із цим в оціночній компанії Хорив http://www.khoriv.kiev.ua/.

Експертна оцінка автомобіля після ДТП або експертиза

Ніхто не застрахований він різноманітних неприємних ситуацій. Також часто стаються дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких Ваш автомобіль може зазнати ушкоджень. І не важливо хто правий, коли Ваше майно пошкоджене. Всі ми розуміємо, що страхова незацікавлена компенсувати Вам в повній мірі витрати на ремонт. Їхній відділ експертів і юристів працює над тим, щоб знайти можливість відмовити Вам у виплаті компенсації.

Страхові компанії також люблять враховувати амортизацію. Тобто Вашому автомобілю один рік чи два місяці, значить він вже не новий і відповідно вирахують значний відсоток амортизації. Тобто деталі вже ж не нові, можна і вживані туди поставити на заміну J ну щось типу таких дивних речей.

І Вам нічого не залишається, як терміново залучити незалежного експерта, який проведе дослідження і експертну оцінку пошкодженого автомобіля. І маючи чесний і обґрунтований висновок, Ви вимагаєте повернути повно суму коштів, що були витрачені на ремонт вашого металевого коня. Ну а на крайній випадок із таким висновком Ви можете звернутися до суду і виграєте його. Звісно ж у тому випадку, якщо Ви потерпівши сторона. Саме незалежна оцінка автомобіля допомагає вирішувати такі складні задачі.

Експертна оцінка ринкової вартості автомобіля для суду, банку, бухгалтерії чи інших цілей

Бувають і випадки, коли потрібно розділити майно при розлученні. Або взяти позику в суді чи отримати кредит в банку під заставу колісного транспортного засобу. Тоді Вам потрібна оцінка майна від експертів. Звертаєтесь до оціночної компанії і замовляєте звіт про оцінку.

При розрахунках ринково вартості авто, експерт завжди враховує його фізичний стан. Якщо Ваш транспорт має пошкодження, серйозні враження корозією – це все буде враховано. Також враховується і комплектація. Тип двигуна, пробіг, додаткові параметри – все це може збільшувати чи зменшувати вартість рухомого майна такого типу.