Експертна незалежна оцінка нерухомості в Україні

Експертна незалежна оцінка нерухомості в Україні

Експертна незалежна оцінка нерухомості в УкраїніЕкспертна незалежна оцінка майна є поширеною послугою в Україна. Ця послуга користується попитом серед банківських і фінансових установ, судів і адвокатів, різноманітних аналітичних і юридичних компаній, нотаріусів і аналітиків, фізичних і юридичних осіб України, іноземних компаній і інвесторів. Всі ці люди і компанії користуються послугами незалежних оціночних компаній.

Оцінка нерухомості виготовляється незалежним оцінювачем, якого ще часто називають експертом. Ми звернулися до одного такого фахівця, який працює в компанії Хорив, більше деталей за посиланням http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-neruhomosti/ на сайті компанії. Експерт провів нам більш детальну екскурсію цією послугою, тому рухаємось деталі і читаємо більш корисну інформацію.

Експертна оцінка нерухомості – коли потрібна така робота?

Експертна незалежна оцінка нерухомості потрібна в таких випадках:

  • Для пред’явлення в нотаріуса. Іншими словами – це оцінка для цілей оподаткування, яку ще часто називають «податковою оцінкою» або «для нотаріуса із реєстрацією». В більшості випадків, звіти для таких цілей (тобто для нотаріуса) часто реєструються в єдиній базі звітів із оцінки майна, яку легко знайти на сайті ФДМУ. Нотаріус використовує оцінку нерухомості для укладення договору купівлі або продажу, дарування або обміну майном, інші.
  • Для суду, пред’явлення в суді. Вам потрібно розділити нерухомість, а добровільно хтось із сторін відмовляється це робити. В такому випадку Вам потрібно замовити послугу із оцінки майна і подати справу до суду. Якщо потрібно сплатити судовий збір, то така робота теж потрібна.
  • Для банку, пред’явлення в банку. У Вас є гараж чи квартира, а Вам потрібно отримати позику в банку. Вам потрібно оцінити Ваше майно і передати його під заставу в банк.
  • Для бухгалтерії, бухгалтерського обліку. Бухгалтерія проводить переоцінку основних засобів компанії, а для цього потрібно знати вартість облікового майна.
  • Для страхової компанії, страхування нерухомого майна.

Ціна експертної оцінки нерухомості становить від 350 грн. за типовий звіт. Ця ціна актуальна для України. Перед замовленням такої послуги, спочатку запитайте в працівників оціночної компанії, який Вам потрібно підготувати пакет документів.

Джерело інформації: сайт оціночної компанії «Оцінка майна», який легко знайти за посиланням «оценка-имущества.укр» в мережі інтернет.